Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az egyik barátom létre tud...

Az egyik barátom létre tud hozni wifi-t a telefonjával. Ez csak Androiddal is lehetséges? Ha igen akkor 2.1-en hogyan lehet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:

2.1 -en sehogy!


Csak 2.3-tól felfele lehetséges

2012. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Maximum rá tud csatlakozni a wifi segítségével a netre.Nem csak android op. rendszeren van.


Wifi bekapcsolás: Menü->Beállítások->Vez.nélküli és hálózatok->Wi-Fi beállítások->Wi-Fi bekapcsolása->Keresel egy hálózatot és rácsatlakozol


Extrain

2012. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. hozzászóló


Ő a Wifi Hotspot -ra gondolt!

2012. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elnézést, félreértelmeztem a kérdést.Azt hittem a wifi bekapcsolásra gondol.


Extrain

2012. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

pl 2.1-es is tud mert galaxy s-en alapból az van és azzal is lehet!

meg teleefon hardware függő szerintem!

2012. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2.1 -en nincs Wifi Hotspot !


Csak 2.3-on !!!!

2012. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
CGmatula! Ha ilyen jól értesült vagy és ennyire hajtod a hülyeséget, áruld már el hogy defyn 2.2vel hogy tudom használni?
2012. márc. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem telefon függő. Szóval lehet segítene, hogy milyen telód van.
2012. márc. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
defyn eléggé megbuherálta a motorola az op rendszert, alap android csak 2.3 után támogatja, ettől függetlenül meg lehet oldani alatta is
2012. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen lehetséges azt pontosan ne mtudom hogy melyik androidon de lehetséges nekem samsung galaxy minim-van azt hogy tudja más is fogni a telodrol a netet azt igy érheted el : Beállitások-Vez.nélküli és hálózatok-int.megosztás és mobil AP és ott van :D ennyi nekem be jön :D
2012. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!