Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPHONE 4S hogy tudom bekapcsol...

IPHONE 4S hogy tudom bekapcsolni a telefont? Tovább itt lent.

Figyelt kérdés

Bekapcsolom, és nyelvek meg helymeghatározás után van ilyen beállítás hogy Wifi beállítások, ha nincs Wifi akk iTunes-sal lépjek be, de egyikkel se tok semmit csinálni, wifi-nél kell hálózat név meg stb..de tök mindegy mit írok be, azt írja akkor hogy ilyen hálózat nincs,

az iTunes-ra csak rámegyek azt ennyi, nincs tovább...

a MENÜre hogyan tudok belépni meg ilyen egyéb helyekre? segítsetek, megköszönném!!


2012. márc. 14. 19:31
 1/4 kevin42 ***** válasza:
Az első indításnál muszáj elvégezni ezeket a beállításokat!(Ha jól tudom) A Wifivel mindenképp próbálj dűlőre jutni és akkor menni fog.
2012. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dülőre?? hogy érted?
2012. márc. 15. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen muszáj elvégezni ezeket eslő inditásnál. Csatlakozz wifire, nem hinném hogy ha kimész az utcára nem találnál egyet amin nincs jelszó.
2012. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2012. márc. 15. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!