Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezen mi kerül teljes áron...

Ezen mi kerül teljes áron 249.900-ba?

Figyelt kérdés

[link]


jó hogy ájfon de akkor is 100-ért lehet kapni kb hasonlo tudásukat! érdekes 150 fölött teloban csak ájfon van! 32 gb plusz hely nem hiszem hogy 50ezer ft lenne -.-

vélemény,válasz jöhet! köszi!



2012. márc. 16. 07:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A kombinált sok használatot feltételező csomagok nélkül azért olyan drága mert így a szolgáltató nem tudja érvényesíteni rajtad azt a rengeteg akciós ajánlatot amit csomagban tudna-így ha ott nem hát így fizetteti ki veled a készülék árát.De ne lepődj meg ezen az áron mert ez a legújabb ájfon-egy 4S 64Gb sehol sem kapható 200 000 alatt ahol igen az átverés.Mellesleg ugyanazt tudja mint egy 100 000 ft árkategóriájú SE vagy Nokia a maradék 100 ezret azért fizeted mert rá van írva hogy IPhone- ennyi az ára egy divatmárkának.
2012. márc. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
valami hasonlo nekem is a véleményem! köszi a választ! jöhetnek még válaszok!
2012. márc. 16. 07:53
 3/17 anonim ***** válasza:

Semmivel se tud többet mint egy 100.000 forintos telefon.

A márkát és a presztízsét kell megfizetned.


Ez olyan dolog hogy a Mercedes autó miért olyan drága miközben ugyan azt tudja mint egy Volkswagen.


Iphone memóriáját nem tudod bővíteni, az akksit nem tudod kivenni, nem tudsz más márkájú telefonra képeket, zenéket, videókat küldeni. Ha elromlik garancián belül a telefon akkor egy teljesen új készüléket kapsz amire újból van garancia.

2012. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen, még 1 100ezres telefon jobb ennél is.

Amúgy meg mind1, tudásilag ott van, mint az S2. Az, hogy 64gb-s, azért drágább.. Érdekes árazása van az Apple-nek..

2012. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert divatmárka. stabil, gyors de leginkább a nevet fizeted meg. nagyobb tudással kapsz olcsóbban telefont más gyártótól. ez az én véleményem.
2012. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

de akkor minek árazzák ennyire túl?

én pl a Samsung-ot és LG-t többre taksálom mint az Almát!

2012. márc. 16. 12:00
 7/17 anonim ***** válasza:
taksáld attól még nem jobb gyártó a Samsung csinált rohat szar telefonokat pl Ace legalább annyira túl van árazva mint az iphone. Amúgy azért ennyire drága mert így is megveszik Apple nem magyarországra tervez hanem ahol gazdagabbak élnek pl Amerikában nem sokat számít aza 30-40 ezer ft különbség. Nekem is iphone van és nem érdekel hogy drágább viszont én utálom az androidot. Amúgy nem tudom miért vagy ezen fennakadva elárulom van olyan telefon amo gombos és 600ezer ft csak az nem elterjedt így azt nem tudod szidni. Amúgy meg a márkát mindig meg kell fizetni Kocsinál is Ruhánál.
2012. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja és tény hogy az iphone túl van árazva de aki szerint 1 50ezres telefon jobb nála az pusztán hülye... reálisan kb 120 ezer lenne mint az s2 meg ezek a telefonok
2012. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

pff.. gombos, s 600e?

Hát.. ott nem a tudást fizeted meg, hanem az arany borítást. Van több millás telefon is, ami gombos, de nemgáz..

2012. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
vannak speciállis telefonok van 500 millióért is... de ne menyünk bele amit írtam olyan van lehet nem 600 ezer de pl sonim ütésálló de 120 körül vannak és semmit se tud. de most már nem tudom a nevét de 200-500 között voltak de sima telefon volt és nem 1 db speciális hanem rendes típus
2012. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!