Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alkalmazások szignózása....

Alkalmazások szignózása. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
nokia 5800-ra vannak olyan programok, amiket szignózni kell, de a szignózáshoz le kell adni a telefon IMEI számát is. Adjam le? lehet ebből baj? egyáltalán megéri a szignózás, nem lassitja a telefont?
2012. márc. 24. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szokott belőle gond lenni. És mivel nem a telefont szignózod, hanem az alkalmazásokat ezért meg a szignózás nem fogja lassítani a telefont. Max. attól lassulhat be, ha telepakolod mindenféle alkalmazással.
2012. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én szignóztam már, baj nem volt sohase, a telefon megőrizte a sebességét ugyan úgy. a szignózás az ahhoz szükséges, hogy feltelepíthesd a kívánt alkalmazást, csak egy dologra kell figyelni, hogy ha a szignózott file-t más telefonon(pl. nokia c6-00) akarod telepíteni, akkor nem fog menni, legalábbis én így jártam a barátommal
2012. márc. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszotokat, szerintem én is megpróbálom majd. csak az IMEI szám leadásban kételkedem.
2012. márc. 25. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet belőle gond mert nem a telefonnal csinálod hanem az alkalmazás telepítőjével. Esetleg ha meg hackeled... abból már talán lehet baj.

Megéri e? Hát a szignózott verziót nem találsz és szükséges akkor csinálni kell...

Elnézés, hogy közbevágok egy kérdéssel... Tudtok olyan oldalt ahonnét be lehet szerezni a szignófájlokat?


P.

2012. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. talán a nokiaprogramok.hu-n találhatsz szinófájlokat...
2012. márc. 26. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!