Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Monte S5260...

ForzaJuve kérdése:

Van egy Samsung Monte S5260 telefonom. Töltök rá mindenféle játékot, zenét, stb. Most van egy fájl, ami beférkőzött nagyon a telefonomba, nem tudom sehogy se kitörölni. Az vírus? Hogy lehet megvédeni a telefonomat az ilyenek ellen? És mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, a memóriakártyán van rajta, nem a telefonon. Köszönök bármiféle segítséget!
2012. márc. 26. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Telora is létezik vírusvédelem.. általában le lehet rá szedni.

Ha meg nagyon befertőzött szerintem próbáld meg vissza állítani a gyári beállításokat, meg mindent.. mert elvileg akkor minden elveszik belőle, de talán megmenekül..

2012. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy a memókártyádat formatáld le számítógéppel, mert ha vírus van rajta, szerintem géppel is le tudod írtani róla.
2012. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Újraformáltam,igaz,hogy minden elveszett a vírus miatt,de ma már semmi baja.
2012. márc. 29. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!