Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtett számon zaklatnak,...

Unity kérdése:

Rejtett számon zaklatnak, hogyan kérhetem le?

Figyelt kérdés
20 -as vagyok és nagyon kellemetlen mert rengeteg telefont intézek a nap folyamán ... milyen módon tudhatom meg ki az?
2012. ápr. 1. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ha feljelented, akkor ki fogják adni a számát a rendőröknek
2012. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de feljelenteni nem akarom, a szolgáltatótol, esetleg... lekérni van e rá mód?
2012. ápr. 1. 10:26
 3/6 anonim válasza:
Ha olyan a dolog, hogy esetleg rendőrségre is tartozhat, akor bejelentést kell tenni, és ők hivatalból kikérik a szolgáltatódtól. De ez korántsem jelenti azt, hogy neked megadják ki volt az, hacsak nem akarsz polgári pert inditani ellene. Ez a hivatalos út. A nem hivatalos út: számot váltasz.
2012. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
így van, neked nem fogják megmondani csak ha bemész. előtte kell egy feljelentés minimum. illetve van a seboo.org oldal, ami igaz, hogy fizetős, és nem olcsó, de garantáltan bárkinek kimutatja a számát, aki rejtőzködni akar..:)
2012. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én meg tudom mondani ha akarom:)
2012. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LinuxPower ***** válasza:

Van egy megoldás, ami segíthet!

Létezik egy Mr. Number nevű Androidos alkalmazás (ingyenes), aminél mindenféle szűrési lehetőséget be lehet állítani. Pl. hogy rejtett számot szűrje, amit annyit jelent, hogy ahogy jön a hívás, a progi azonnal „kinyomja”.


(OFF kérdés: A felhasználóneved csak véletlenül ugyanaz, mint az Ubuntu Linux grafikus felületének a neve? :) )

2012. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!