Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Arc S vagy Play? Bővebben...

SE Arc S vagy Play? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

1.én mindenképp egy jó képeket készítő telót szeretnék,de nem tudom,hogy mennyi különbség van a két teló képei közt.(azt leszámítva,hogy 3Mp)

2.pedig,hogy a fiam szeretne néha majd vele játszani,de még ahhoz kicsi,hogy saját telója legyen.

3.bármelyikre letöltött játék minden esetben net kapcsolatot igényel,vagy ezt játéka válogatja?

4.összegezve,szeretnék egy szuper telót,amivel szép képeket lehet készíteni,okos és még játszani is lehet vele.Arra lennék kíváncsi,hogy ez mindenképp play,vagy ezeket tudja az arc is?

Köszönöm a segítséget!

egy kicsit sem hozzáértő :)


2012. ápr. 2. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
En az Arc S re szavaznek!
2012. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább az Arc S.A fiad tudna játszani a Play-en is de szeritnem az neked nem lenne kényelmes meg szeritnem telefonon akar játszi és nem Ps-en.(mert hát lássuk be ez egy Ps phone :D)

Szerintem az Arc S-t vedd.

2012. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!