Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy+ MB526 Rootolás...

TomThunderbolt kérdése:

Motorola Defy+ MB526 Rootolás CM7-re elrontottam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A rootolást abbahagytam a felénél azaz feltettem a CM7 kernelt és elfelejtettem azt a goole-s bigyót feltenni a kártyára .Gondoltam kikapcsolom felmásolom kártyaolvasóról ez meg is lett visszatettem a telefonba a kártyát kiteszi a motorola logót és utána nem villan fel a kék ed hanem beadja azt hogy

Botloader

09,10

Er:A5,0,00,00,23



Battery Ok

OK to Program

Connect USB

Data Cabel

/vagy ha be van dugva USB kábelell a gépbe akkor ez

Battery Ok

OK to Program

Transfer Mode:

USB


Mit tegyek hogy visszajuthassak a telepítőmenübe / boot menübe ?



2012. ápr. 3. 16:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi CM9
2012. ápr. 3. 16:19
 2/2 anonim válasza:

Hali!

Kezdd elölről az egész folyamatot!

Valószínűleg sikerült majdnem téglásítanod a defy+-odat.

Rakj fel egy "fixed sbf"-et így transfer módban! Kábel, RSDlite, ahogy kell :)

Azért fontos a fixed sbf, mert ilyenkor nem számít a verziószám, mással visszajuthatsz könnyen a jelenlegi állapotba.

Aztán keress egy CM9 nightly-t, lehetőleg a legfrissebbet, vagy ha rám hallgatsz, akkor hagyd még a CM9-et a fenébe, és rakj fel egy CM 7.2-est, mert azok sokkal stabilabbak.

Belinkelek pár hasznos oldalt, bár kell egy kis angoltudás is hozzá! Ha valami nem sikerül, akkor kérdezz még nyugodtan :)


Leírás mindenről: [link]


Romok defy+-hoz: [link]

2012. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!