Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy y telefont...

Samsung galaxy y telefont hogyan lehet csatlakoztatni a számítógéphez?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy y telefonom van, és amikor próbáltam felrakni usb-n nem csatlakozott vagyis nem írt ki semmit... Zenéket és képeket szeretnék átrakni rá a gépről és fordítva. Ehhez kéne segítség, hogy hogyan kell. Le kéne tölteni valamit... Nem kaptam hozzá telepítő cd-t... A válaszokat előre is köszönöm!
2012. ápr. 3. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállítások, itt kell lennie Kapcsolódás menüpontnak-->USB kapcsolódási mód-->Adattárolási mód (MSC). Ha ez megvan, rádugod a gépre és sima háttértárként ismeri fel.
2012. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kipróbálom,és majd írok hogy sikerült e:)

2012. ápr. 4. 10:23
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Már sikerült is!!:)

Nagyon egyszerű volt. Rácsatlakozttattam megjelent a kis android és átnyomtam tárhelyre és már működött is!:)

Köszi. :)

2012. ápr. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!