Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5690 vagy HTC Legend...

AC MILAN fan kérdése:

Samsung s5690 vagy HTC Legend vagy Xperia Ray vagy Nokia X6?

Figyelt kérdés

Samsung s5690 vagy HTC Legend vagy Xperia Ray vagy Nokia X6 vagy HTC Wildfire vagy Samsung Omnia II i8000


De még ha tudnátok ezek közül vagy mást aminek az aksija nagyon jól bírja aszt megköszönném


Főkép személyes véleményekre vagyok kíváncsi.

Az ár 40 és 60 között lenne (tudom hogy pár egy kicsit drágább)

És ne nagyon ilyen törpe telókat ajánljatok (tudom hogy a wildfire sem valami óriási)



2012. ápr. 4. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
xperia ray a legjobb ezek közül hardverileg illetve kijön rá a ICS
2012. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nokia X6 < HTC Legend < Galaxy Xcover <<<<<< Xperia Ray


- Nokia X6 szörnyű, szar oprendszer, szar hardver

- HTC Legend már jobb, jobb oprendszer (de már nagyon régi), szar hardver

- Galaxy Xcover egy fokkal jobb HTC-nél, újabb Android, minimálisan erősebb hardver (attól még hulladék)

- Xperia Ray-ről nem tudok rosszat mondani, erős hardver, legújabb Android.

2012. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Ray-em van és teljesen kifogástalan gyors, nem akad , a mai telefonok közt aktuális.
2012. ápr. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudtok ebben az árkategóriában max 60 ezer-ért másik telefont ajánlani.(webshopon venném külföldről behozva magyar op rendszerel így sokkal olcsóbb)
2012. ápr. 5. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Magyar oprendszerrel? Az milyen?


Amúgy ezek még jó telefonok, de nem tudom mennyibe kerülnek, annak már te is utána tudsz járni:

- Xperia Neo (hardver ugyanaz, mint Ray, csak nagyobb kijelző)

- Motorola Defy (szintén erős, és strapabíró)

- HTC Desire HD vagy Desire S (viszonylag régi, de még ma sem rossz telefon, lesz erre is ICS, meg hát HTC)

- Samsung Galaxy S (erre nem lesz ICS, de amúgy még ma is jó teló)

2012. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja bocs rosszul írtam na mindegy.


Szerintetek a HTC Wildfire csajos nem a HTC Wildfire S hanem a sima HTC wildfire.Lécíves ne arról írjatok ami benne van hanem arról hogy szerintetek csajos e.

2012. ápr. 5. 13:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csajos, de csajnak is ideális, a 3,2"-os kijelző és jó kisebb kezekbe, illetve hihetetlen gyenge készülék, ami egy csajnak még talán megfelel.
2012. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!