Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs 3G a mobilomon?

Miért nincs 3G a mobilomon?

Figyelt kérdés
amikor megvettem a mobilom akk elküldtem a +NETSTART-ot sms-ben aztán volt a mai napig.ma próbálok netezni a mobilomon és nem tudja megnyitni az oldalt és nincs a térerő mellett se g 3G.(T-MOBILE)
2012. ápr. 4. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

3G nem egyenlő NETSTART előfizetéssel.

A 3G egy mobil technológia amin lehet adatot és beszédet is forgalmazni.

A T-Mobile hálózatán nem kell külön előfizetés, hogy a telefonod 3G-én működjön, elég ha beállítod a telefonodon, hogy mind GSM, mind 3G ( UMTS ) üzemmódban működjön.


Amit TE akarsz egészen pontosan az nem más, mint adatforgalmazás a T-Mobile HU hálózatán ( GSM és UMTS ). Be kell menned egy vevőszolgálati irodába és meg kell kérdezned, hogy mi az ábra.

2012. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!