Xperia rayre 4. 0?

Figyelt kérdés
Most vettem sony ericsson xperia rayt és lehetőségem nyílik letölteni rá az andtoid 4.0-t. Szerintezek nem lassítja be s telomat? Elfogja bírni'
2012. ápr. 4. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy elbírja! Azért adták rá ki! Ha nem bírná el akkor nem lenne rá! Nyugodtan frissítsd csak! Nem fogod megbánni! :)
2012. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Azért adták rá ki! Ha nem bírná el akkor nem lenne rá! Nyugodtan frissítsd csak! Nem fogod megbánni! :)"


Már kijött rá?

Nekem is ilyen van 2 hónapja és független, de most megnéztem és nem ajánlja fel...


Amiről tudok, hogy kijött az egy előzetes (beta) verzió pár hete. Ha arról van szó, azt inkább hanyagold...

2012. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hurikan23 ***** válasza:
Nincs még hivatalosan 4.0. Még pár hét.
2012. ápr. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam! Hogy még nem jött rá ki! Majd amikor kijön akkor frissítheted!
2012. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!