Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szentetek a htc vagy az...

Szentetek a htc vagy az iphone a jobb?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó azonos kategóriában, viszont az iPhone túlárazott.
2012. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A HTC gyártott vagy 100-féle készüléket...
2012. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az egyik osztálytársamnak HTC Desire HD -ja van, és szerintem egy nagyon profi, stabil, szép, megbízható telefon, ami mindig gyönyörűen funkciónál és nem áll le neked azzal tökölni, hogy úristen, nem tud bekapcsolni. Igaz, az osztálytársam nem igazán terheli meg komoly játékokkal, csak elég gagyikkal, de én még egyetlen egyszer sem láttam lefagyni, vagy magától kikapcsolni stb.


Az IPhone? Hááát... nem azt mondom, hogy rossz, mert NEM rossz, de mára csak simaeccerű divattelefonná vált.

"Csaj megáll nekem háttal, közben nyomkodja vadul a ájfont mert a ájfont azt mindig kell nyomni..."

-Tékasztorik.blog.hu-

2012. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

HTC fan vagyok, meg nekem az Android jön be alapból (és a HTC Sense), de az iPhone is jó, csak épp nem jön be.

Szarnak egyik sem szar, aki ezt állítja az egy elvakult fanboy, itt tényleg csak az ízlés dönthet.


Mindkettő minőségi, az anyaghasználattól kezdve az összeszerelésig minden pontban.

HTC-nek van pár olcsóbb telefonja is (pl. Wildfire S), azok eléggé túlárazottak a tudásukhoz képest, de ha az iPhone szintű HTC-ket nézzük akkor tényleg nem lehet rosszat mondani róluk.

2012. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha veszek akkor milyen htc vegyek 120 alatt?
2012. ápr. 6. 07:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a két gyártó csinálja a legjobb termékeket szerintem. Iphone-nak van sok előnye, meg fll jó minőség, de vannak egetrengető hiányosságai is. HTC van olyan jó minőség, bár inkább a felsőkategoriás szériák a jók tőle. nekem hTC sensation van, és elégedett vagyok vele, az a jó a HTC-ben hogy nincs semmi hiányossága, minden téren az optimálisan adja a pénzemért. Van Sd- kárnya bővíthetőség is ami Iphoneban nincs és zavaró pl. Full fém a burkolat ,ami tartósságot, minőséget nyujt a HTC-nek, Iphone valamivel műanyagabb pl.
2012. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

HTC Sensation: ~100k

Sensation XE: ~115k

HTC Sensation XL: ~120k


Ez a 3 Androidos jöhet szóba, a többi vagy drágább (One széria), vagy olcsóbb, de kevésbé jó.


Esetleg még pár WP7-es:

Mozart: ~85k

HD7: ~80k


De ha 80k-ból meg akarod úszni Androidos HTC-vel, akkor még választhatsz a Desire HD/S közül.

2012. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
12.58-as..iPhone műanyagabb.. ezen jót nevettem :D iPhone-ra sokmindent lehet mondani, de azt, hogy műanyag biztosnem
2012. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!