Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jóbb a ZTE blade...

Melyik a jóbb a ZTE blade vagy a ZTE skate?

Figyelt kérdés
lécci véleményt is írjatok már

2012. ápr. 5. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

-A Blade-nek 600Mhz-s a processzora, a Skate-nek 800Mhz.

-A Skate kijelzője 4,3", A Blade-é 3,5"

-A Skaten gyárilag 2.3-mas Android van, a Bladen 2.1

-A Blade-nek 3.15MP-s a kamerája, a Skate-nek 5

Ha jobban össze szeretnéd hasonlítani: Blade: [link]

Skate: [link]


Szerintem a Skate a jobb.

2012. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 9.dikutas válasza:
a skate jobb de nem éri meg mert gyenge van jobb mobil is ennyiért...az meg hogy egy tepsi én nem vágom hanyatt magam tőle.
2012. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ezzel én is így vagyok, de a kettő közül az a jobb, én nem venném meg, az tuti, inkább Galaxy Ace, vagy ha nem lennék T-Mobile-os, akkor Telenor OT.

Mondjuk telefonválasztásnál az is visszatartott, hogy eléggé noname, legalábbis én nem hallottam róla előtte, ott a boltba mondták, hogy ilyen is van.

2012. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Galaxy Ace semmivel sem jobb a Skate-nél vagy akármelyiknél, hulladék az összes.

Xperia Mini, SE Live.

2012. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az Ace mért lenne jobb a Skate nél? Ugyanaz a hardver, de a Skate nek szebb a kijelzője.

A Skate tepsi? 4.3". Pont egy ideális méret (legalábbis számomra, de akkor se tepsi).


Yupiter

2012. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kurbi20 válasza:
Igaza van, szeretem a nagy mobilokat, és van egy skate-em, hibátlanul megy és ezerszer olyan mint a galaxy ace. Az unokatesómnak olyan van ès kicsi lassú, és csûnya. Azért kéne jobbnak lennie mert drágább és adatai is rosszabbak?
2012. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az Ace jobban is tetszik, sok ismerősömnek van (nekem azért nem kell, mert néptelefon) és nekik nem lassú. Én azért venném mégis inkább az Ace-t, mert a Samsung a telefonkereskedők szerint jelenleg a legjobb, a ZTE meg elég noname márka.
2012. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy ace az nekem is tetcik csak az a bajom hogy nem birja megnyitni a flash alkalmazást az interneten valamit tudtok valami tippet hogyan lehet ne meg gyitni?
2012. ápr. 8. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Galaxy Ace nem azért lassú, mert a menüben lassú (ott is be lehet fagyasztani).

Hanem mert szar a hardver, tehát ha már kicsivel több, mint 1 program fut a háttérben belassulhat, illetve a komolyabb játékok egyáltalán nem indulnak el rajta, a gyengébb 2D-s játékok fele is akadozik rajta, ennek ellenére viszonylag drágán adják.


"Samsung a telefonkereskedők szerint jelenleg a legjobb"


Ez így nagy hülyeség, Samu csúcskategóriás telefonjaira még talán igaz lenne (de ott sem legjobb, csak az EGYIK legjobb), Galaxy 3/Mini/Gio/Y/Ace és társaira senki sem mondaná SOHA, hogy jó.

2012. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja és kérdező:


nem támogatja a flasht akkor az nem is fogja sehol.

2012. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!