Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom visszavarázsolni...

Hogyan tudom visszavarázsolni az alkalmazásaimat?

Figyelt kérdés
Na, szóval a Market frissült erre a Google Play-re. A telefonban természetesen megvan minden, de ha felugrok az új Marketre, a My Apps menüpont alatt nem tudom nyomon követni a frissítéseket, ugyanis minden eltűnt. Installed: és egy üres oldal/lap. Ötlet? Köszi!

2012. ápr. 5. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A programok a Marketről vannak leszedve? Ha nem, akkor természetes, hogy nem mutatja a frissítéseket. De ha igen, akkor javaslom a Beállítások --> Alkalmazások --> Alkalmazáskezelés --> Market/Google Play --> Frissítések eltávolítása, és (ha van nálad ilyen opció, akkor az Adatok törlése)
2012. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Marketről származnak. Végül megoldódott, letöltöttem egy alkalmazást és előkerült a többi is. Azért köszi!
2012. ápr. 8. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!