Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonra játék...

Android telefonra játék telepítése?

Figyelt kérdés
Vettem egy LG Optimus 2xx telefont. Na most felcsatlakoztattam usb-vel a gépre, az apk mappába feltettem a cuccokat és a telefonon nem találom sehol. hogy kell telepíteni az alkalmazásokat rá?
2012. ápr. 6. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogsz egy fájlkezelőt, azzal megkeresed és ráböksz a telepeíteni kívánt apk fájlra. Ha nem lenne fájlkezelőd akkor telepíts egyet Marketről (Google Play).
2012. ápr. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kellett ám neked is Optimus 2X, ha nem értesz hozzá... =/ :)

Alapjáraton a telefonból nem éred el az SD kártya tartalmát, nem is látod, csak törölni tudod, meg kiadatni, mint egyfajta biztonságos eltávolítást.

Töltsd le az Astro File manager nevű programot, vagy ES File Explorer, stb, azzal látod az SD-re töltött programokat, .apk-kat, stb.Onnan tudod indítani a telepítést, ha el fogja ajánlani, hogy a telefon alapjáraton úgy van beállítva, hogy nem engedélyezi az ismeretlen forrásokból származó programokat, akkor lépj tovább, és berepít abba a beállításba, ahol be tudod állítani, hogy engedélyezze.Visszamész a file kezelődbe, indítod a telepítést, stb.

Dead space, NFS shift, gta 3, stb játékok első indításnál még le akarnak majd tölteni 140-300 megányi cuccot, javasolt WIFI-n keresztül, csak legyen elég hely a memóriakártyádon.

2012. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

rókarobi21:


Szóval, az nekem nem kerül pénzbe ha a gta 3/assassin's creed letölt valamit, ugye?

wifi-n.

2012. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!