Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem tudom frissíteni a...

Mért nem tudom frissíteni a T-mobile-os Galaxy minim operációs rendszerét?

Figyelt kérdés
Nyáron vettem domino csomagban egy galaxy mini telefont, és a beállításokban kellene lenni egy olyan opciónak hogy op.r. frissítése (vagy valami ilyesmi.) Más (telenoros) galaxy minis ismerőseimnek van ilyen opciója. A samsung KIES sem engedi. Mit tehetek?
2012. ápr. 7. 10:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy telefon ill. számítógép zseni
2012. ápr. 7. 10:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, akkor minek? :)

Mindegy, a lényeg a következő: a telefon beállításokban csak olyan van, hogy frissítés keresése, ott nem tudod frissíteni a telefont, ahhoz a kies kell.

2)Ha a Samsung kiad egy frissítést azt előbb az operátor(a te esetedben a T-mobile) ellenőrzi, és beleteszi a saját dolgait is.

3)Előfordulhat az is, hogy ha később vetted a telefonod, mint az ismerőseid, hogy neked már gyárilag rajta volt az a frissítés, amit ők korábbak kaptak.

4)Ha huzamosabb ideje nem írja a kies, hogy lenne elérhető frissítés, akkor már nem fogod tudni tovább frissíteni.Elméletileg az android verziónak 2.3.3/5/7-nek kell lennie, ennél több nem lesz soha.

2012. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.2-es Froyo verzió van a telefonomon, ezért szeretném frissíteni. Illetve az a menüpont hiányzik nekem hogy frissítés keresése... beállításoknál kellene lenni a 'A telefon névjegye' menüpontban az 'Állapot' menüpont felett ennek a szoftverfrissítés opciónak... csakhogy nincs... és mondom, a KIES sem ír elérhető frissítést...
2012. ápr. 8. 13:42
 4/4 Lizzyke85 válasza:
töltsd le a Kies legfrissebb verzióját, ha úgy se akkor kérdezd meg a szolgáltatót!!!
2012. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!