Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Widows pone 7 a két magot és...

Widows pone 7 a két magot és a HD kijelzőt mikor fogja támogatni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Soha, a Tango, azaz mostmár Refresh-re nevezett szoftver frissítés is a középkategóriás telefonok hardverét fogja támogatni. 1GHz-nél alacsonyabb processzor, 256 ROM/RAM.


Max a WP8, vagy Apollo frissítés az év harmadik negyedében, de nincs sok hír róla egyelőre.A wp7.hu oldalon érdeklődhetsz pontosabban felőle.


Üdv.

2012. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így értelmeztem, hogy a Refresh vagy mi ami 7.6(?) lesz, és csak az Apolló, ami elvileg a 8-as Win. lesz. Mindenen ugyanaz fog futni, tehát a telefonon, táblagépen és számítógépen is az fog menni. Így a több magos procikat és az erősebb grafikus procikat is támogatni fogja. A kijelzők terén 4 féle támogatás lesz,így lesz HD is, és szerintem addigra simán a fullHd is. Lesz a rendszerben keresztrendszer, olyan mint a Nokiánál a Qt. Így elvileg az androidos app-okat vinni fogja....bár ez utóbbiban nem vagyok olyan biztos. És a win8-as számítógéppel se szemezek annyira..
2012. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szemezhetsz, mert a számítógépeken a win8 metro ui-t majd ki lehet kapcsolni és ugyanolyan tálcás-asztalos megszokott felület is lesz, mint a win7-nél pl.

Ha a netes integráció miatt nem szemezgetsz vele, akkor érthető, de el egyébként is elkerülhetetlen.

2012. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!