Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S2 jobb vagy...

A Samsung Galaxy S2 jobb vagy a lumia 800?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 18:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
meg néztem kb 15 webshopot amit kidobott a kereső és ennyi körül mozog az ára.. csak a t mobilenál v an 80 de az is csak addig amég a 20 % kedvezmény rajta van.
2012. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

androidra több app van igen, de több is a dupe, meg a hulladék

egy dolláros app ár már ne legyen akadály... én kb 5ért fizettem fél év alatt az ezer forint ami egy napi menu ára egy menzán.

2012. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
44%

hiába van az s2-nek 2 magos procia egyszer sikerült annyira lefagyasztanom hogy újra indult az egész

nemrég frissítettem a szoftverét a hivatalos 4.0-ra ám ez is nagyon fagyogat mert van mikor a wi-fit be se kapcsolja és újra kell indítanom meg még van néhány hibája a 4.0-nak

vagyis lumia 800:strapabíróbb mint az s2 felbontása is ugyan az hiszem super amoled van mind kettőbe és a lumián van gorila glass is összeszerelése is jobb és maga wp7 se fagyogat

2012. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Máté_98 válasza:

Én nekem lumia 800-am van, és eddig soha nem akad, laggolt.

Lehet h első látásra a samsung a jobb, de látszik hogy egykoron a nokia volt a csúcs, és szerintem ezzel a lumia családdal leveri a samsungot.

CSak saját vélemény.

2013. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Ibron16 válasza:

Háát én személy szerint az S2-t választanám.

Gyönyörű képek, szép kialakítás, JB

2013. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!