Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom használni a Faceboo...

Hogy tudom használni a Facebookot ezen a telefonon?

Figyelt kérdés
Van egy NOKIA X2 telefonom. Facebookozni szeretnék rajta, már megkaptam a linket amiről elvileg ingyen lehet Facebookozni, de ha fellépek az oldalra amit sms-ben küldtek akkor is von le a számlámról. Ha a gyári Facebook alkalmazást használom a telefonba akkor is von le pénzt a kártyámról. Hogyan lehetséges az, hogy mások teljesen ingyen Facebookozhatnak 30-as számon pedig én is az vagyok?!
2012. ápr. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0.facebook.com? Pedig elvileg június végéig még ingyenes...
2012. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előfizusoknak nem jár az ingyenes facebook, opera mobile böngészőből ne melérhető a facebook, és van még egy csomó mikor működik és mikor nem pont a T-mobile.hu oldalon.
2012. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dominos vagyok, nem előfizetéses és nem működik a 0.facebook. Nálam nem ingyenes.
2012. ápr. 7. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Én előfizetéses vagyok, mégis megy.


De ez lényegtelen is, a kérdező kártyás. Helyes APN beállítások esetén mennie kell, bár a Nokiákkal sok szopás volt mindig is, egyiken megy, másikon nem, akár azonos modell esetén is.

2012. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Be kell állítani a hálózatot, valamint aktiválni kell egy adatdíjcsomagot (Akár a NETSTART), hogy használhasd.

Ezután már egy böngészőből (Nem Opera Mini, Opera Mobile lehet ha nincs bekapcsolva az Opera Turbo) meg kell nyitnod a 0.facebook.com címet.

2012. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!