Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha csinálok a telefonomon egy...

Ha csinálok a telefonomon egy gyári visszaállítást, akkor minden törlődik, pl. az sms-eim, névjegyeim is?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a gmail fiókom jelszavát, és állandóan írja, hogy lépjek be. Azt mondták, hogy ennek az az egyetlen megoldása, ha egy gyári visszaállítást csinálok..
2012. ápr. 7. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyári visszaállítás mindent töröl, igen.Ugyanabba az állapotba, mint amikor először kapcsoltad be.Minden kép, zene, videó, sms, hívásnapló, telefon memóriába mentett névjegyzék, minden törlődni fog a telefonról is, illetve az sd kártyáról is.A SIM kártyán minden névjegyzék, szám, minden megmarad természetesen.
2012. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Süllyedő hajónál menteni kell, ami menthető, tehát minden fontos képet, egyebet célszerű előtte átmenteni gépre.

De miért nem kérsz egy új jelszót inkább?

2012. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Képek még annyira nem is fontosak, inkább az a baj, hogy az sms-ek kellenének, de akkor azokat nem lehet átrakni SIM kártyára?

Az új jelszó kérése alatt mit értesz pontosan? Nekem csak olyat ír ki, hogy írjam be a jelszavamat.

Bocsi, és ne nézz hülyének, amiért ilyeneket kérdezek, de csaj vagyok, és nem nagyon értek a telefonokhoz..

2012. ápr. 8. 20:45
 4/4 A kérdező kommentje:

Juuj, azt hiszem megcsináltam.:)

Felmentem valami google-s oldalra, ott volt, hogyha elfelejtetted a jelszavadat, akkor használd a jelszó emlékeztető kérdésed (Azt sem tudtam, hogy beállítottam ilyen kérdést, mert esetek 99%-ban nem szoktam). Aztán ott kattintgattam jobbra-balra, írta, hogy jó a válaszom, és adjam meg az új jelszót, és most jó lett:D

Köszönöm szépen, ha nem írod, nem kerestem volna rá..:)

2012. ápr. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!