Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb proci és gpu?

Melyik a legjobb proci és gpu?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb proci snapdargon vagy exynos és melyik a legjobb gpu adreno 220 vagy mali-400 esetleg más??

2012. ápr. 9. 01:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Andreno 220 és snapdragon

Ezek teljesítenek a legjobban mobilokban

Nézz teszteket a youtubon

[link]

A motorolaba exynos gs2 ben snapdragon

2012. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Exynos + Mali 400
2012. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem értem minek írkálnak oda olyanok, akiknek fingjuk nincs miről beszélnek.
2012. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Snapdragon-ból van ezer féle.

Jelenleg a Krait magos (Snapdragon S4) a legjobb, GPU-ból meg szerintem PowerVR SGX543MP4+, de GPU-hoz nem értek annyira.

2012. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Nem értem minek írkálnak oda olyanok, akiknek fingjuk nincs miről beszélnek."


Jah, én sem értem, hogy minek irkálsz ide. Most azért próbáltál trollkodni, mert hülye vagy hozzá?


Az összes Qualcomm-ot lepipálja az Exynos. De elég, ha megnézed az S2-t meg a Sensationt.. Aztán sírva távozhatsz innen. 1500 ponttal megelőzte a kedves Sensationt, ami durva, mert az Arc S 1 maggal 2000pontot is eléri, és isten a Sensation.. persze. :D Szar és kész.. Látszatra jónak néz ki, viszont teljesítményileg..

2012. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide az S2 meg a Sensation te barom? Tavalyi SoC van mindkettőben.

Az új generációs Snapdragon szarrá veri az összes jelenleg forgalomban lévő SoC-ot.

Kicsit talán tájékozódj, mielőtt ide írkálsz.

[link]

2012. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#5 retardált vagy?

Hogy jön ide a Sensation meg az S2? Nem 2011-et írunk.

2012. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nyomorékok, ha a 2011-es szarrá verte, akkor a 2012es is szarrá fogja verni, ergo, ha ilyen szar teljesítményűek, akkor mit vártok? Persze, én nem értek hozzá, de ti nem látjátok a fától az erdőt. Az új exynos is szarrá fogja verni a qualcommot, mivel 4 maggal nem jobb szinte.. Szóval, épp, hogy megveri a tavalyi 2 magos exynost.

Én vagyok a hülye? Csak ti nem láttok semmit.

Attól, hogy odaírtam, az csak példa volt.. Nem kell komolyan venni. Csupán nyomik vagytok.. Jöjjetek ellenem, de mikor igazam lesz, akkor látni fogjátok, hogy tényleg szarrá fogja verni.

2012. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ez fake ez a link. A One X-ben is az van, és mégsem ért el 8000 pontot.
2012. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A One X-ben Tegra 3 van te szerencsétlen.
2012. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!