Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vettem egy iphone 3gt...

Tegnap vettem egy iphone 3gt . Amit letöltötttem programok azok nem indulnak el . Mitôl lehet? Mit lehet csinálni vele? Jah meg az itunes is mqgyon lassú szerintem .

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 02:23
 1/10 anonim ***** válasza:

A 3G nem egy mai darab sajnos, a legtöbb program valószínű lassú lesz rajta. (van egy 3GS-m meg egy iPod touch 2G-m ami kb. a 3G iPhonennal azonos hardverben, ég és föld a különbség ugyan azoknál a programoknál, pedig a 3GS se mai darab).

A helyedben csinálnék egy resetet, majd újra letölteném a progikat, az segíthet szerintem.

2012. ápr. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

29 lettem 78-ról. :D Nice.


A probléma szerintem az, hogy a legújabb, legmodernebb alkalmazásokat akarhattad futtatni, amit nem a 3G hardveréhez igazítottak.Kb. egy 10essel drágább a 3GS újszerű/használt állapotban, azzal jobban jártál volna.

2012. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
rókarobi - ezt hogy sikerült? :D
2012. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

az iOS-hez nem értek, de gondolom, ha a 4/4S hardveréhez, és szoftveréhez fejlesztenek ki egy alkalmazást, nyilván nem, vagy nagyon sz*rul fog működni a 3G-n.Gondolom én.

Ha az árra gondolsz, hardverapródon kb. ennyi különbség van a kettő között árban. :D

2012. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Segítek lejjebb is rókarobi21
2012. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy a 3GS-sel jobban járt volna?Mert ha ezt a kettőt nézzük, akkor inkább az S abból is.Azt pedig már 10 ezerrel többért be lehet szerezni, ha erre gondolsz.
2012. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tegnap vettem egy iphone 3gt . Amit letöltötttem programok azok nem indulnak el .


És azokat a programokat ugye meg is vetted az appstore ból vagy az iTunes ból. Mert ha torrentről töltöttél le az addig nem fog menni amíg fel nem töröd a telefont.

2012. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaa, hogy így.Kezdjük ott, hogy azt sem tudjuk, hogy újan vette-e, vagy használtan, de jailbreakelten, vagy épp nem törten.


Ha új, vagy használt és ne mjailbreakelt, akkor megint ketté kellene bontani: honnan töltötte le: torentről ne mfog menni nyilván, iTunes-ból meg nem biztos.


Ha használt és jailbreakelt, akkor meg vagy elindul, vagy nem.


Ezért voltak itt kavarodások akkor. :D

2012. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
rókarobi én a 29 százalékra írtam, hogy hogy sikerült :D
2012. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hujuj...fingom sincsen...tegnap este még 78, éjfél után már 29%-on voltam. Pm-ben tolok egy linket, szerintem Ő volt a ludas...:D
2012. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!