Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wave 1-re (S8500) -ra ki jön...

Wave 1-re (S8500) -ra ki jön egyáltalán hivatalos BADA 2. 0?

Figyelt kérdés
és ha ki is jön akkor az miben különbözik a BADA 1.0-tól? Neten keresgéltem de nem találtam semmi biztos információt...

2012. ápr. 10. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
1.0 ? Már régen az 1.2 fut. 2.0 egyenlőre a Wave 2-re van hivatalos KIES frissítés.
2012. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán még annyit,hogy multiloaderrel felrakhatod a 2.0

verziót.

2012. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, illetve valaki tudna egy tájékoztatást adni a bada 1.0 verziókról és a 1.2 verzió közötti különbségekről?


most ez van nekem: 1006021308LISXXJF1


Ezzel viszont van egy pár nagyobb bajom, hogy nem tudok vele hívást rögzíteni (nem engedi sehogy sem) mert ez egy európai verzió.. erre pedig nagy szükségem lenne a munkám során...


Illetve az ébresztést néha kihagyja, és kikapcsolt állapotban meg nem is ébreszt.

Van még 1-2 apróság de ezek kiküszöbölése nagyon fontos lenne nekem.

2012. ápr. 10. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt a változásokról van infó.

[link]


Ezt olvasd el az első hsz.összefoglaló a telefonról.

[link]


Itt nyugodtan kérdezhetsz a fórumban

[link]


(hangrögzítő az orosz verzióban van)

2012. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!