Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit javít egy MOBILE...

Mennyit javít egy MOBILE BRAVIA ENGINE a kepminöségen?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a szineloszlast segíti
2012. ápr. 11. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a készített fényképekre gondolsz, akkor semmit.

Ez szoftveresen turbózza fel a képminőséget, de CSAK a mobilod kijelzőjén.

Számítógépre feltöltve ugyanolyan lesz szinte, mint bármelyik másik 5MPx-es mobil kamerájával készített kép, bár ez is csak a mérnökökön múlik, hogy szoftveresen mennyire oldják meg a dolgot.Bár a Sony telefonok az átlagosnál kicsivel jobb képet csinálnak.

2012. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szoftveres kép és videojavítás, ezzel próbálják kompenzálni az olcsó képernyőpanelek képminőségét.

Bővebben: [link]

2012. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 YourDestiny ***** válasza:
A sima LED hátérrvilágítású és a Braviás LED között nem látok nagy különbséget. Inkább a felbontásra menj. Nekem S-LCD kijelzővel ellátott okostelefonom van, ezt hasonlítottam össze az Xperia Ray kijelzőjével. A Sony képe tűéles, fényes és színes, de az S-LCD színvilága mégis jobban magával ragad.
2012. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem xperia arc s em van és b ki van nyomva jelenleg a BRAVIA

De ha bekapcsolom tényleg mintha a menü élesebb lenne és kicsit fényesebb

Köszi a válaszokat:-)

2012. ápr. 11. 15:30
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
És jobban merül az akku ;)
2012. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legfontosabb feature-je (nem jut eszembe megfelelő magyar szó) a színhűbb színek.

Szóval aki az ilyen olyan high-tech alien superamoled-ért van oda az ne vegyen Bravia Engine-s telefont.

2012. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer:-)
2012. ápr. 11. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!