Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában ha le akarok valamit tölteni google play-ből az androidos telefonomra akkor azt írja ki sok esetben, hogy nem lehet letölteni usb háttértárra vagy SD kártyára?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy minim van.
2012. ápr. 11. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy tele van az SD kártya, és nincs elég hely rajta, vagy nincs rendesen a helyén, vagy véletlenül fordítva tuszkoltad vissza, ha kivetted, ilyesmik.
2012. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam.(tele az SD kártya) De egy csomó dolgot letöröltem és nem sikerült. Az instagramot szerettem volna letölteni,megnéztem,16M és kb. annyi memóriát le is töröltem. Lehet,hogy el kéne vinni szoftverfrissítésre..
2012. ápr. 11. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!