Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?...

Milyen telefont válasszak? 3,2 megapixeles vakus kellene érintőképernyős wifis ezeket szeretném. Valamint viszonylag szép kijelző. és mindez negyven alatt remélem nem lehetetlen

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

SE Live, 36e.


[link]

2012. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Ajánlanám az Iphonet tudom hogy ez nem negyven alatt van de ha okosan bánsz a pénzzel és okosan kutakodsz akkor egész jó áron meg tudod szerezni érdemes lenne szerintem beruházni rá hiszen ez szerintem az egyik legmegbízhatóbb telefon és minden megvan benne amit szeretnél nekem is Iphone-onom van és nem bántam meg szerintem gondold át !!!!
2012. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dobj rá még 10-15.000 forintot és iPhone 3GS. Vaku nincs benne, de hidd el, a felhasználói élmény kárpótol.
2012. ápr. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mi a véleményeket a következő telefonokról 40 ezer körül van az ára.

Lg optimus one p500

Samsung Gt i5800 Galaxy 3

Samsung s5670 Galaxy fit

2012. ápr. 12. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem LG Optimus One-om van (P500) és az árát nagyon megérte, jó telefon! ami viszont nekem hiányzik belőle, az a vaku. az sajnos nincs benne. ezt leszámítva viszont korrekt készülék.


vakusan a Sony Ericsson Live with Walkmant ajánlom inkább. újabb is, mint a P500, azt hiszem lesz rá ICS frissítés is, azzal jobban jársz.

2012. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Grat, a 3 legszarabb telefont választottad ki, enyi pénzért csakis SE Live with Walkmen, vagy gyűjtsél iphone 3gs-re.
2012. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igaza van az előző hozzászólónak, a 3GS valami eszméletlen telefon, a családban 3 ilyen van és össze se lehet hasonlítani a P500-zal. ha megteheted, olyat vegyél, már 60.000-től lehet kapni nem is egy helyen. nézz körül!
2012. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy látom tényleg lehetetlen negyven körül jó telefont találni vagy legalább is az igényeim lehet magasak.

60 ezret nem áldoznák telefonért meg az alatt is van elég jó minőségű például Huawei Ideos X5 a kamerája kenterbe veri az Iphone kameráját, és ez nekem lényeges..

2012. ápr. 16. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Sony Ericsson Live with Walkman vagy SE Xperia Mini.

iPhone az nem Android (nekem tehát kiesett)

A Samsungok egytől-egyig Sz*rok.

Sony Ericsson

2012. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!