Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi probléma gépről?

Wifi probléma gépről?

Figyelt kérdés
Vettem egy tp-link tl-wr340gd . Ugye nem net megosztásra hanem wifinek h telón is tudjak netezni .Bekapcsoltam minden érzékelii a telóm Ráá is csatlakozik csak nem tudok netezni mert nem engedi. Ugye haa máshol wifizek ott rendesen zölden megy. De ha itt ráá állok akk. szürke és nem tölti be az oldalt amit megszeretnéék nyitni. Azt szerettnéém megkérdezni h hogyan kell beállitani h engedjee h tudjak netezni normálisan?? hozzá teszem CD-vel nem tudom fel rakni mert nincs ADSL netem. Max megosztani a netem. Eztt szeretnéém megcsinálni h telón tudjak neteznii akk is ha nem ülök géphez./fontos lécci segitsetek/
2012. ápr. 11. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ADSL neted, de vettél egy wifi routert, amit csak úgy bedugtál a konnektorba és azt várod, hogy legyen net a telefonodon?


Vagy rosszul értelmezem?

2012. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg másmilyen típusú neted van?
2012. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A számítógépedből húzd ki a neted, dugd a router különálló csatlakozójába.

Onnan egy másik kábelt a router fennmaradó bármelyik csatlakozójába, a másik vége pedig a gépbe.


Ha olyan neted van amihez nem kell jelszó, akkor fog működni (pl UPC).

Ha be kell jelentkezni (pl DIGI), akkor a számítógépeden beírod a böngészőbe: tplinklogin.net


[link]

2012. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!