Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile LIKE vagy Djuice...

T-mobile LIKE vagy Djuice Intercampus díjcsomag jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, előny, hátrány. Megjegyezném, hogy nem telefonálok sokat. :)
2012. ápr. 11. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Djuice Intercampus egy alattomos tarifa. Kapcsolási díj csak a középkorban van. 1000ft hálón belül lebeszélhető. Sok ismerősöd van ennben a csomagban akkor jó, de ha nem hamar elszállnak a számláid. Nekem is ez volt, majd váltottam Like-ra.


Like: 3 T-s számot ingyen hívok, 1500ft hálón belül lebeszélhető és le smsezhető. Ennél havonta átlagban 3000ft-t fizetek. Intercampus ugyan ez 4500ft. Az is segít, hogy Magyarország fele T-s. Mellesleg itt kapsz havi 30mb mobilnetet. Facebook meg amúgy is ingyen van. Nekem nagyon bevált.

2012. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
LIKE mellett döntöttem, hasonló okok miatt. 20as ismim nincs túl sok, a legjavuk inkább 30as esetleg 70es, viszont a 70es évfolyam tarifája nem igazán szimpi :) meg is rendeltem az előfizetésem, és a telefont hozzá. remélem nem csalódom :)
2012. ápr. 13. 01:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző kommentelő vagyok.

Tuti nem fogsz csalódni. Telenorhoz képest a T szimpatikus szolgáltató. Számhordozással jöttem át hozzájuk, ezért 3 hónapra ingyen kaptam 100mb-s mobilnetet a csomagban fogalt 30mb felül. Szerencsém volt, hogy anno ennél az Intercampus csomagnál nem kötöttem hűséget. Vodás évfolyam tarifa (ez is hálózaton lebeszélhető) jó pofák. Van max 5 vodás ismerősom.

Azt sajnálom, hogy csak 2 évre lehet megkötni. Milyen telót vettél hozzá? Neten keresztül kötötted? :)

2012. ápr. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is számhordozással jöttem át, de még folyik a számhordozás. Én 120 hálón belüli percet kaptam, de sztem csak 1 hónap erejéig. Most már 50 MB net jár havonta :) Vodás ismerősöm is elég sok van, de T-és több, és kedvezőbbnek tűnt ez a LIKE (3 30-as szám ingyen hívása 100 óra erejéig nagyon jó sztem). 20-as ismerősöm meg szinte nincs is. Csak 2 évre? Feltételezem, ha a 2 év lejárta után még mindig egyetemista vagyok (jelenleg elsőéves vagyok), akkor meghosszabbíthatom (legalábbis remélem :)) Nokia 500-t vettem. Kedvezőnek tűnt a maga 24e ft-jával, és még Nokiában sosem csalódtam, már Samsungban sem. Neten keresztül intéztem mindent, csak a számhordozást kellett személyesen bemenni aláírni, néztek először, hogy mit akarok, ritka aki neten hordozza a számát, legalábbis felénk :) köszi a választ :)
2012. ápr. 15. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetesen 2 év után megújítható hallgatói jogviszony igazolással, ekkor vehetsz új telefont is (persze ha akarsz). Lehet nekem is már 50mb van, de mivel max facebookozni szoktam mobilrol az meg 0.facebook.com -ról adatforgalom mentes így a 30-se használtam ki. Vodától hordoztad át a számodat? Nekem a telenornál húzták a szájukat meg volt vagy két hét mire kiadták az engedélyt. Számlafizetésre ajánlom a my t-mobile szolgáltatást, nem számol fel díjat mintha utalnád vagy befizetnéd a sárga csekket (170ft). Úgy jelzi mintha bankkártyával vásároltam volna.
2012. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy iskolalátogatási kell, vagy simán elég az érvényes diákigazolvány. Én most kötném meg de 2 év múlva (szóval 2014 jan) végzek és ugye az őszi diák márc 31-én lejár és azt írták a szerződés hosszabbítás előtt 30 nappal. Szóval ha most megkötöm mondjuk 20-án akkor ha oddabattyogok 2014 márc 23-án elfogadják azt a matricát is ami csak pár napig érvényes? Még egy kérdés levelezős diákkal is érvényes vagy csak nappalissal? Kissé hosszú lett... Köszi a válaszokat!
2012. ápr. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én sem igazán fogok sztem rajta netezni. az egyetemen pedig van wifi. jelenleg vodás vagyok igen, de már ide is hordoztam a számom a telenortól (ragaszkodom hozzá, macerás utána mindenkit értesíteni, hogy ez meg ez az új számom.) nekem a telenor-voda teljesen simán ment. nos a mostani már nem igazán. a voda elutasította, aztán kiderült, hogy mivel időközben új személyim lett, így a számok nem stimmeltek, szóval most várok az új bírálatra. remélem jövőhéten már kézhez kapok mindent. köszi a számlafizetéses tippet. :)

kedves utolsó még nálam is most zajlik a folyamat, így sajnos érdemben nem tudok válaszolni a kérdésedre :) de egyébként bármelyik T-pont sztem készséggel válaszolnak a kérdéseidre :)

2012. ápr. 17. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerződés hosszabbítás feltétele érvényes diák. Tehát 2014 -ben bemész tavaszi diák október 31.-ig érvényes. Tehát simán megújíthatod.
2012. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!