Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c6-00 telefonom képernyő...

Nokia c6-00 telefonom képernyője elromlott. Mi lehet a baj? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Háromnegyed éve vettem a t-mobile-nál és mostanában a képernyő elkezdett remegni mikor szétcsúsztattam v össze.

Aztán ma végleg behalt elsötétült és ennyi.. Kivettem az aksit, ujra beraktam, megcsináltam ezt jó párszor de semmi. alul a vezérgombok világitanak de semmi mást nem csinál. Ja meg ha szétcsúsztatom akkor a billentyúzet is. Hűség nyilatkozat köt de van esély becserélni másik telefonra?



2012. ápr. 11. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szalagkábelhiba. Vidd be, garanciában megcsinálják ingyen, ha nem ázott, vagy törött. Cserekészüléket kérj!
2012. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van másik telefonom amit addig tudok használni. Ja és azt nemlehet, hogy inkább becserélem másik telefonra?
2012. ápr. 11. 22:41
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Nem használt telefon kereskedés...
2012. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem lévő. Inkább örülj, ha egyáltalán megcsinálják 2 hét alatt...
2012. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. ápr. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!