Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van mindenkinek iphone-ja?

Miért van mindenkinek iphone-ja?

Figyelt kérdés
Tudniillik rohadt drága. De az utolsó tizenkét éves is ezt használja. Miért? Hiszen csak telefonálnak vele.

2012. ápr. 14. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
nem csak telefonálnak rajta.
2012. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem CSAK telefonálnak vele(egyébként is honnan tudod hogy mitcsinálnak vele), és nincs mindenkinek ájfonja attól mert egy rohadt gazdag 12 évesnek is az van.
2012. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert apple és hogy felfigyeljen rá más is

Amúgy szerintem túl árazott.

Tök sok telo van nála ami jobb és megéri az árát.

2012. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Épp az hogy hogy NEM telefonálnak vele hanem "kockulnak" azaz facebook,internetezés app store-ból leszedett games-ek ezerrel nyomkodása...stb
2012. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ilyen létszükség a tizenéveseknek, hogy netezzenek és játszanak állandóan? Tényleg rengeteg ember használja már, és kihasználható és hasznos főleg ha az ember dolgozó ember. De a kis tinikre gondolok, mi visz rá ennyi szülőt, hogy iphonet vegyenek a gyereknek?
2012. ápr. 14. 15:46
 6/10 anonim válasza:
Hát én szerintem a jó öreg nokia 5800 as Xpressmusikom jobban megérte az árát, mint az Iphone.
2012. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
legtöbb tininek legalábbis itt iphone 3gs van ami 60 ezer nem olyan drága...
2012. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert amerikai, mert menő, mert ez az ISTENI telefon (ugyan ez van a Samsung fanoknál az SG2-vel), mert Apple, mert mindenkinél ilyen van... Jó telefon, ez kétségtelen, de messze nem ennyiért amennyiért adják. Mert villogni akar a haverjainak, hogy megteheti, aztán meg sír, hogy betört a kijelzője, mert rászállt egy légy vagy ellopják. :D
2012. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Azért van ilyen telefonjuk a tizenéveseknek mert elkényeztettek és anyuci/apuci minden sz*r-t megvesz nekik hogy aztán fél év után tönkre is bassz*k és persze utána kapnak is egy újat mellesleg ma már menő a facebookra naponta 1000000000000000 olyan képet feltölteni ahol kacsaszájjal bepózolnak a tükör előtt és még menőbb lesznek ha még az almás telefon is ott virít a kezükbe fotózás közbe.
2012. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljesen igaza van!! :D Nekem egy Motorola ex128-am van és arra megfelel amire nekem kell.
2012. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!