Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes-e SE Xperia Arc S-t...

Érdemes-e SE Xperia Arc S-t venni sima Arc helyett, vagy tök felesleges +15 ezret rákölteni? Esetleg van jobb androidos mobil ebben az árban?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ez lesz az első okostelefonom, úgyhogy szeretnék egy nagyon jó vételt találni.



2012. ápr. 15. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem megéri , jobb processzor.
2012. ápr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

HTC Sensation, 95k körül kapható.

Papíron is jóval jobb (tehát a hardver), meg hát gyakorlatba HTC is.

2012. ápr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*gyakorlatba is HTC jobb.
2012. ápr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
htc Sensation tenyleg jobb mindkettonel, de az Arc S nem er meg +15e forintot, mert a sima es az S kozott csak 400Mhz CPU orajel-kulonbseg van, ami nem er tul sokat, vagy ha mindenkeppen kell, akkor raksz a sima Arc-ra egy Arc S ROM-ot.
2012. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Most vettem kb egy hete egy sima ARC-ot és szerintem nem éri meg a +15 ezer az S-ért,mert ezzel is akadásmentesen fut minden rajta,még a negyobb játékoknál se vellem észre bármi féle laggolást...
2012. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Azért az a +400mhz nem rossz..

Ha megteheted szerintem az S-t válassz


Mert ha hosszú időre akarod a telefont kitudja milyen játékokat adnak majd ki rá amit szívesen futtatnál de nem fog elmenni..

de ha egyátalán nem izgat a játék akkor nemfontos.

2012. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A játék nem 400 MHz-en múlik.

Az kb semmit sem számít, alig látszódik meg.

Sokkal többet számít a proci felépítése, itt meg mindkettőben ugyanaz az a ma már elavultnak számító MSM8255 van (na jó, Arc S-ben MSM8255T, de csak az órajel másabb).

Szóval +15 ezret semmiképp sem ér meg, de ha van +15 ezred akkor egy HTC Sensation megérne annyit, jóval jobb.

2012. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, Sensation 105-be kerül és az már kicsit sok. Ja meg itt pl nagyon le van húzva [link]


Amúgy most olvasom hogy jön az ICS frissítés. Lehet hülyeség, de az nem fut jobban egy nagyobb procival? (nem értek ezekhez azért kérdezem)

2012. ápr. 15. 18:08
 9/14 anonim ***** válasza:

1 GHz bőven elég neki, utána már nincs akkora különbség.

HTC Sensation meg 95k körül kapható, ne a legdrágább helyen nézd.


Ha lehúzták akkor max az üzemidő miatt, mert gyorsan merül, de hatalmas különbség nincs egy Sensation és bármilyen más típusú telefon között, mindegyik gyorsan merül.

Ezen kívül hibátlan, egy Arc S-nél mindenképp jobb.


Szóval vagy sima Arc, vagy Sensation.

Vagy esetleg még Xperia U is szóba jöhet, 80k körül van, újabb, 2 magos proci van már benne, stb.

2012. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Oké, kösz a válaszokat, szerintem akkor maradok a sima Arcnál. Amúgy, ahogy láttam 105e a gyári 2év garanciás (mindenképpen olyat akarok)


Ja és még valami. Mikor érdemes megvenni? Nincs olyan időszak amikor kijönnek az új mobilok és esnek az árak?

2012. ápr. 15. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!