Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumina 800 vagy Apple...

Nokia Lumina 800 vagy Apple iPhone 4? Melyiket válasszam szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Lumia 710-em van, szar rajta a féjszbukk, soha tobbet windows-os telefont nem veszek. iPhone sosem jott be, pedig volt sima 4-es meg 4S is nalam 2 honapig, de nem ajanlom... Vegyel rendes telefont, vegyel htc-t.
2012. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kettő közül én az iPhone-t választanám, de szerintem is inkább HTC, vagy Samsung.
2012. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
iPhone 4s vagy pedig várd meg a nokia lumia 900-at
2012. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 blex ***** válasza:
miért szar a facebook? ami alapból benne van a rendszerben, az szinte tökéletes és az app sem szar, még ha egy kicsit lassú, akkor sem..
2012. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miert szar? Az integralt verzia rohadt lassu, es csak azoknak enged uzenni, ez csak azoktol fogad uzenetet akik online allapotban vannak, ez eleg vicces... A kulon app-rol meg ne is beszeljunk 2-3 nap kesessel mutatj az uzeneteket meg az ujdonsagokat... Vicc az egesz. Minden masban tenyleg jo a WP, de elvarnam tole hogy a mai vilagban az fb is normalisan menjen rajta.
2012. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 blex ***** válasza:

az integrált rész nem tudom hol lassú (nekem sehol) de abban igazad van, hogy hülyeség, hogy nem tud offline embereknek üzenni..

az apphoz a 2-3 nap késés meg azért rohadt nagy túlzás. néha előfordul, hogy késik akár 15 percet is egy levél, de azért én nem írok le ennyi miatt egy rendszert. persze ha valakinek ez nagyon fontos, akkor minden joga megvan hozzá :P

2012. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az app nalam lazan produkalt 2-3 napos kesest sajnos... Az intergralt szinten csinalt furcsasagokat... volt amikor olmesztve megjottm vagy 50 uzenet aztan csak csipogott ossz-vissza agyatlanul. Nem irom le emiatt teljesen a rendszert, de elvarom egy ilyen aru telefontoltol, hogy mukodjon normalisan.
2012. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az iphone egy szar, egyértelműen a nokia.
2012. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem se volt soha lassú a people hub...egyedül a Facebook for Windows phone volt szar üzenetekkel, de azóta kijött már egy új verzió, amivel rengeteget javult. Bár nekem is i4-em van, de a wp7 akkor is a kedvenc oprendszerem lett, szóval én inkább a lumiát választanám.
2012. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mindkét facebookot használom és a Facebook for Windows Phone-val volt bajom, DE! Kijött egy frissítés ami javította az app működését. A People Hub-bal se volt bajom soha. Sose akadt vagy lassult, egyszerűen imádom. A Facebook for WP7-nél nálam sose volt baj az üzenet küldéssel, pedig elég sokat chatelek fb-n telefonról. É a kapcsolat tartós részleggel a lumiában, mint minden másban teljesen meg vagyok elégedve. Gyors, stílusos....tényleg igaz a reklám szlogenje: könnyen, gyorsan , stílusosan.

De ha az appok terén szeretsz garázdálkodni, akkor iPhone 4. Stabilitás szempontjából ugyanott vannak (wp7 ,ios)

De a programok és játkok terén a 4 jobb!

Üdv.: egy Lumia 710 tulaj.

2012. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!