Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvittem a telefonom ( xperia...

Elvittem a telefonom ( xperia x10 ) android frissítésre. Azt vettem észre hogy fényképeket tudok két ujjal m nagyítani . Azelőtt nem tudtam. Mivel úgy tudtam nem képes multi touchra a telefonom. Android frissítés járhat ennek megjöttével?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 18:53
 1/9 anonim válasza:
haverom már rég 2-ujjal nagyítja a képeket..
2012. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most gyakorlatilag személyesen tapasztaltad a jelenséget, és mégis megkérdezed, hogy lehetséges? Azt hiszed álmodtál eddig, vagy csak képzelődtél?

Igen lehetséges!


Ezek szerint úgy írták rá a szoftvert, hogy jobban kihasználja a kijelző tulajdonságait.

2012. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kapacitív kijelző ezt tudja, illik a szoftvert is így megírni. A rezisztívre nem lehet szofvert írni, mert az egyszerre csak egy pontot érzékel.
2012. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szoftverfrissítéstől nem lesz multitouchos a telefonod. a tied alapból olyan volt, csak eredetileg letiltották
2012. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy a rezisztív csak egy pontot érzékel! Van rezisztív érintőképernyő, ami képes multitouch-ra.

A 2.2-nél kisebb verziósuzámú Android oprendszerek nem képesek multitoch-ra. Ha a maga a képernyő képes rá, akkor a szoftverfrissítés valóban megoldja a problémát.

Az egyetlen bökkenő, hogy az xperia x10-re a legfrissebb hivatalos szoftver 2.1-es verziószámú, azaz nem képes multitouch-ra. (Lehet, hogy a Sony Ericssonnál módosították egy kicsit a rndszert, akkor én tévedtem)

2012. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
20:49 az X10 re kijött a hivatalos 2.3
2012. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 20:49


Mondj már olyan készüléket amiben multitouch képes rezisztív kijelző van... Felettébb kíváncsi lennék rá!

2012. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tablet PC, 7 col rezisztív multitouch, GPS, WIFI, Bluetooth, külső 3g modul támogatás, ANDROID 2.3

Cikkszám: 99tapc00010

Gyártó

Bővíthetőség Micro SD, 32GB-ig

Chip Rochchip 2918

Érintőképernyő Igen

Érzékelés típusa rezisztív

Gyorsulás érzékelő Igen

Hálózati funkciók 802.11b/g

HDMI kimenet Nem

Kapacitás 2000 mAh

Kijelző 7 col TFT

SD memóriakártya Igen


7" rezisztív multitouch érintőkijelző, 800x480 felbontás, Rockchip 2918 Dual core 1,2GHz, 512DDR3 RAM, Android 2.3, WIFI 802.11b/g, külső 3G modul támogatása, 4gb belső tárhely, bővíthető 32GB-ra micro SD használatával, 3000mAh beépített akkumulátor, mely nem kivehető

Itt megtalálod, de ilyenek tucatjával vannak:

[link]

2012. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, utánanéztem, meghajlok az előző lőtt. Méghog ynem képes, igazán a rezisztív sok szempontból többet tud, például pontos vonalak, alakzatok rajzolása, akit érdekel ezt nézze meg, 2009-es, de minden benne van:

[link]

2012. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!