Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet beállitani, hogy...

Barta Dániel kérdése:

Hogy lehet beállitani, hogy zárt billentyűnél is feltudjam venni a zöld gombal a hivást?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia N97-em és mikor hivnak és éppen lezárt állapotban van a billentyűm akkor nemtudom a zöld gombal felvenni, csak ha a kijelzőn elhúzom a "választ" pontot. De viszont ha nyomkodom a telefont vagyis felvan oldva a billentyű és úgy hivnak akkor feltudom venni a zöld gombal.
2012. ápr. 17. 19:01
 1/5 zollerspy ***** válasza:
Kapcsold ki az automata billentyűzárat. Ekkor a standby mode: elsötétült képernyő, híváskor zöld gombbal aktiválhatod a hívást és nem kell a touch panelen végighúznod az ujjad.
2012. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt hol tudom beállitani, mert már kerestem de még nem jöttem rá sajnos :/ letudod részletesen irni hol van a beállitásokban? Köszi.
2012. ápr. 18. 05:58
 3/5 zollerspy ***** válasza:

Már nem emlékeszem pontosan, de van itt két megoldás:

1. Beállítások/Telefon/Kijelző/Kijelző.véd, bill.zár időtúllépése - 0-ra kell állítani, vagy

2. Beállítások/telefon/Telefonkezelés/Biztonsági beállítások/Telefon és Sim kártya/ Automatikus zár ideje - nincs-re legyen állítva

2012. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zollerspy ***** válasza:
Megvan: Beállítások/Telefon/Telefonkezelés/Automata billentyűzár ki
2012. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm, sokat segitettél.
2012. ápr. 24. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!