Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a Nokia C5-00...

Milyen telefon a Nokia C5-00 készülék?

Figyelt kérdés

Megnéztem a termékjellemzőit a Nokia C5-00-nak!Nagyon tetszik a külseje és a tudása is!Már ha igaz amit írnak róla!

Meg szeretném venni kártyafüggetlenül,mivel London-ba költözök és muszáj hogy ott is használni tudjam!

Kérlek titeket ha van ilyen telótok akkor írjátok le hogy jó készülék-e,megbízható,"okos",jó képeket csinál-e,jó minőségű-e a zenelejátszója,jó-e a net elérése...stb?Fontos a GPS számomra,megfelelően lehet használni?

Nagyon köszönöm a segítséget!


2012. ápr. 17. 19:56
 1/4 anonim válasza:
Barátnőmnek ilyenje van: Szerintem találsz nála jobbat is. A kamerája elég rossz és a GPS is lassú... Megbízhatónak megbízható, a Nokiák nem csak 2 évig működnek... Zenelejátszója nagyon jó és a net is ha megfelelő adatkapcsolatod van.
2012. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Londonba ne innen vigyél telefont. Kint megkapod olcsóbban.
2012. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyumnak ilyenje van,2éve és havonta 1x magától kikapcsol,volt olyan mikor magától elállítódott a menüje,én nem ajánlom ha ezek a prombélák nem lennének voltaképpen jó kis teló lenne
2012. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alap h android arra tudsz rakni igo-t nem pedig valami fizetős szar... stb egy ilyen kategóriás mobillal csak szívni fogsz ha telefonáláson kívül másra is akarod használni.
2013. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!