Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek kijön Galaxy...

Szerintetek kijön Galaxy Minire az android 4. 0?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hivatalosan nem, de egy másik módon megcsinálják rá?
2012. ápr. 17. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Rom biztos jön/jött rá.
2012. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem még az se, bár ha zte skate-re készül, lehet erre is.
2012. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy ZTE Blade.re is lesz nem hivatalosan és annak is 600MhZ procija van.
2012. ápr. 17. 22:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Zte blade-re se lesz...


Kevés hozzá az armv6 meg az adreno 200 gpu.


Főzött romként biztos lesz, az még egy X8-ra is van, de a hardveres támogatásról, amit az armv6 proci és a gpu nem tud, lemondhatsz. Pedig épp ez egyik lényege a 4.0-nak...

2012. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=BGn8WXmMpIc


Én x10 mini pro-ra raktam fel, de nem jött be (bár a procit 600ról 748-ra húztam)

2012. ápr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami fozott szutyok tuti van ra, de semmi ertelme, ennek a hardvere mar keves az ICS normalis futtatasahoz, es hardvered gyorsitas sem lesz benne.
2012. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hivatalosan biztos nem! Igazi 4.0 nem jelenik meg rá, de 4.0 desing (+ néhány 4.0-s extrával) felszerelt ROM-ok már vannak. Az igazi 4.0 aminek a kernele 3.03 (?)
2012. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
főzött romként is kétlem igazából, mert cyanogenmod 9 (az egyetlen AOSP-re épülő rom) nem lesz rá, a többi pedig a samsung által kiadott FW-kre épül. Esetleg valami összetákolt, hihetetlen instabil cuccot kapsz. Egyébkét teljesen fölösleges a 4.0, hacsak nincs két magos telefonod..
2012. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Egyébkét teljesen fölösleges a 4.0, hacsak nincs két magos telefonod.."


Nem tudom akkor a Sony Ericsson miért adja ki a 2011-es telókra...

Mondjuk hasít a ray-en az előzetesen kiadott beta verzió, csak néhány bosszantó bug volt még rajta.

gondolom a véglegesben megoldják...

2012. ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!