Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google play (Market)? Ma...

Google play (Market)? Ma veszem meg az első Androidos telefonomat és nézegettem az alkalmazásokat, játékokat stb?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérésem, légyszi ne szóljatok meg ha hülyeséget kérdezek, teljesen kezdő vagyok, de szeretnék képben lenni.Szóval ha a Play-ről letöltök valamit ami mondjuk fizetős, akkor az ott szereplő díj egyszeri, vagy a frissítéseknél is fizetni kell?

Ha letöltök egy pack-ot amiben több alkalmazás is van, egy része fizetős, egy része nem akkor abból lehet válogatni, hogy melyiket kérem, vagy az egybe "jár".

Le kell tölteni egy market alkalmazást is, hogy tudjak töltögetni az oldalról?

Mik azok az alap programok amiket javasoltok és érdemes leszedni, játékok is lehetnek, de most inkább a felhasználói rész érdekelne.

Előre is köszi! Aki nem cseszeget, hogy milyen hülye vagyok és miért kell nekem ilyen telefon, annak megy a zöld kezecske!



2012. ápr. 18. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval ha a Play-ről letöltök valamit ami mondjuk fizetős, akkor az ott szereplő díj egyszeri, vagy a frissítéseknél is fizetni kell? - A dij egyszeri, es ha bejelentkezel masik telefonra azzal a google accounttal, amivel egyszer mar kifizetted, ott nem kell fizetned megegyszer, es a frissitesek is ingyen vannak.


Ha letöltök egy pack-ot amiben több alkalmazás is van, egy része fizetős, egy része nem akkor abból lehet válogatni, hogy melyiket kérem, vagy az egybe "jár". - Honnan toltod le? A Play Marketen nincsenek ilyen 'pack'-ok, egyedulallo alkalmazasok vannak, ezek pedig vagy fizetosek, vagy ingyenesek. Fele ilyen fele olyan nincs.


Le kell tölteni egy market alkalmazást is, hogy tudjak töltögetni az oldalról? - Nem, csak egy google fiok kell hozza, de azt a telefon elso inditasanal ugyis letre tudod hozni.


Mik azok az alap programok amiket javasoltok és érdemes leszedni, játékok is lehetnek, de most inkább a felhasználói rész érdekelne. - Amit en mindig felrakok az a dice player (hardveresen gyorsitott medialejatszo), AVG antivirus, ES File Explorer (filekezelo), Facebook Messenger, Dropbox (cloud filetarolo), Goggles (QR es egyeb vonalkodszkennelo).


Ennyi.

2012. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettél! :)

A pack-oknál ilyenre gondoltam : [link]

2012. ápr. 18. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyet meg nem nagyon lattam, mivel nem szeretek elore osszeallitott csomagokat leszedni, hanem jobban szeretem magamnak osszevalogatni ami kell, de szerintem az ilyenek mind ingyenes programokbol vannak osszerakva, es ha leszeded akkor lejon az egesz, nem lehet belole csak 1-1 app-ot kiszedni.
2012. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

miért lenne ez pack?


Ebben fel vannak sorolva a magyar nyelvű appok és azt töltesz le belőlük a marketről utána amit akarsz...

2012. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem pack.

Ez egy olyan program amiben fel vannak sorolva és linkelve vannak a magyar alkalmazások. Külön-külön lehet letölteni utána az alkalmazásokat.

2012. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem :)..köszi mindenkinek! Mentek a kezek!
2012. ápr. 18. 13:22
 7/7 anonim válasza:
3. kérdésedre a válasz: Elvileg minden android mobilon gyárilag rajta kell legyen az alkalmazás. Ha nincs, akkor beírod a böngészőbe, és ugyanúgy keresgélsz, mint a pc-n (csak a képernyő kissebb).
2013. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!