Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettétek már az android...

Frissítettétek már az android oprendszereteket? Igaz, hogy ezzel el lehet cseszni az egész telefont?

Figyelt kérdés
Nekem android 2.3.3 van a galaxy s pluszomon és szeretném frissíteni de így házilag nem igazán merek belekezdeni. Ezt megcsinálják pl a T-mobilnál is ?
2012. ápr. 18. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha normálisan, a gyári programmal csinálod akkor nem ronthatod el, plusz van benne azt hiszem egy helyreállítási funkció is.

Szerintem az egyetlen hibalehetőség, hogy ha elmegy közben az áram, bár ha jól tudom akkor sem biztos, hogy meghal a telefon.

Megcsinálják, de sokkal egyszerűbb ha otthon csinálod.

2012. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom ennel frissebb gyari ROM nincs is Galaxy S Plus-ra. A fozott ROM-okkal el lehet rontani, de nagyon nehez. Ha koveted rendesen az utasitasokat nem lehet gond.
2012. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!