Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem telefonokat?

Ajánlanátok nekem telefonokat?

Figyelt kérdés
15-20 ezer forint közt,akár újat,akár használtat.Milyen telefont vennétek ilyen árba?Ennyi pénzért milyen/melyik a legjobb?

2012. ápr. 19. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiért te csak olyan telót kapsz ami telefonáláson és sms-en kívűl esetleg még zenehallgatásra lehet használni.

Régebbi telők körül még olcsóbban is meglehet kapni a nokia 6234-et és az N70-et ami megéri az árát.De még ott vagy a Nokia 7100 de ami tényleg best ebben a kategóriában az a Nokia X2-00:5 mpx kamera sztereó hangszóró, persze itt nem kell egetrengető minőségre számítani de ebben az árkategóriában ez már tényleg jó.Ha használtam veszel akkor persze mehetsz fennebb is az ár/érték kategóriában de használt telót akkor sem ajánlott venni.

2012. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előzőekhez hozzátenném még mert csak Nokiát írtam.

Samsung-ból még megtesz a Samsung C3750, esetleg E2652 Champ Duos vagy a Star S5230 is.A Sony Ericsson-ok közül ott van a SE W205 esetleg a W150 Yendo, és szintén best a SE W902.Az LG-k közül csak a Cookie-k közül választhatsz.

Motorolából nem kaptam elfogadható telót.Kínai telók közül esetleg a ZTE Atlanta, Neotech N82i Touch, myPhone 6691 vagy 8810 TV bár ezek nem túlságosan ajánlottak mint ahogy használt telót se venni.Ha előfizetéssel veszel akkor nézhet akár 30-35e körül is nézhetsz.

2012. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!