Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A jelenlegi legerősebb mobilte...

A jelenlegi legerősebb mobiltelefon valóban a HTC One X?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy mobil-t és az ára valóban eléggé húzósnak mondható jó esetben 145k de átlag 150-160.000ft


Viszont mobilarénán és bárhol ahol eddig olvastam az üzemidőt leszámi'tva a legjobb készülék a piacon (összeszerelést) is figyelembe véve.



2012. ápr. 20. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Legjobb telefon mivel 4 magos viszont ahhoz képest hogy 4 magos nem annyival jobb mint a többi telefon de jóval drágább és a kamerája nem az igazi. nem éri meg az árát szerintem a 4 magos kell várj még 1 kicsit sgs 3 elvileg jó lesz.
2012. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hmm jól hagnzik az sgs3 azt tudom amennyire benne vagyok (kb semennyire) :) hogy az sgs2-t kiadták és bárki bármit kidobott a piacra kb 1 éven keresztül mostanáig nem tudtak vagy nem akartak jobb mobilt csinálni.


Mik várhatóak az sgs3 ban? ami miatt jobb lesz mint pl ez az One X aminek azért a kijelzője is ide oda veri a super amoled + -t (talán fogyasztásban nem) de engem kb az érdekel legkevésbé.

2012. ápr. 20. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legerősebb, legjobb telefon mindig is az Apple cégtől fog kijönni. Nem azért, mert fú de nagyon jó hardverek vannak benne. Az vicces, amikor a temple run az ipod touch 1. genesen akadásmentesen fut, a galaxy S I-en meg akadozik. Nem mindegy, hogy az amit tud az mivel van kihasználva. Nem vagyok egy megrögzött Apple fan, de az android nekem nagyon nem jön be. az iOS sokkal felhasználóbarátabb.
2012. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez is igaz.


De most ránéztem az SGS3 ra ha ez lesz a neve és ez a kerámia anyaghasználat és az a formaterv Stb amit csináltak ez top készülék lesz.


Igaz hogy az IOS ugy van optimalizálva a hardware hez hogy azt jelenleg semmi se tudja felülmulni. Viszont ami tény hogy nekem nagyon fotnos a FLASH támogatás Online stream miatt ezért is eladtam annó az Iphone 4 met mert gyors volt jó volt anyaghasználat miatt csak is kizárólag a HTC jöhetett szóba de most ez az SGS3 nagyon meg tetszett szóval lehet hogy mégsem veszem meg az One X et és SGS3 ra várok.

2012. ápr. 20. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy Samsung fan, sosem jöttek be a telefonjai, szóval lebeszélnélek róla, bár nem rossz telefon, csak HTC-hez képest sehol sincs.

Valószínűleg erősebb lesz, mint a One X, de csak papíron, felhasználói szempontból nem fog semmi sem meglátszani, sosem fog akadni a One X sem.


Illetve inkább vennék One S-t a helyedben, az is kerámia, sokkal szebb design (Samsung esetében nem is beszélhetünk design-ról), sokkal jobb UI (HTC Sense mai napig a legjobb), stb.

Illetve a Snapdragon S4 odaveri a Tegra 3-mat, hiába csak 2 magos.

És ha jól tudom a Snapdragon még az Exynos-t is veri, hiába lesz az is 4 magos, de ezt nem mondom 100%-ra, mivel Exynos-ról szinte semmit sem tudok.

De ez is csak papírérték, szóval felhasználói szempontból semmit sem számít.


De inkább várj május 2 vagy május 5-ig, akkor lesz hivatalosan bejelentve az SGS3, most még csak pletykákról van szó.

2012. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!