Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Netbook vagy tablet?

Netbook vagy tablet?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung N150-es netbookom(2 giga rammal).

Szerintetek megéri lecserélni egy tabletre?

Amin gondolkozok, az Toshiba folio 100 vagy Huawei Mediapad.

Nincs nagy elvárásom multimédiában, nem filmezek sokat, telefon meg kb pont ugyanígy fényképez, tehát ezért vettem bele a folio-t, a mediapad, amit kinéztem, az ennél 15ezerrel drágább, szerintetek ér ennyit a különbség? (pl elég az 512 mega ram, vagy azért jobban fut 1 gigán?)



2012. ápr. 20. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem cserélném le hiszem ne hasonlítsuk össze egy windows 7-et egy androiddal. Az android is nagyon jó de a windowssal csak több mindent lehet csinálni és netbookal a netezés és könnyebb azért.
2012. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igen, ami például hiányozna, az a telefon töltése utazás közben, illetve a 3g usb stick is belemehet. igazából nem vagyok nagyon android párti, csak valahogy kevésbé használom ki a netbook-ot. inkább csak olyan vész esetben megnézni valamit a neten, ha épp wifi közelében vagyok, minden másra ott a telóm.
2012. ápr. 20. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!