Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3G WiFi Hiba, Valami...

Samir kérdése:

IPhone 3G WiFi Hiba, Valami házni praktika?

Figyelt kérdés
Az iPhone 3G már régóta nem csatlakozik WiFi-re nemtudommiért Bármilyen nyílt hálózatra akarok csatlakozni azt írja "Nem lehet kapcsolodni ehhez a hálózathoz".... Mit tegyek szeretném méár hgasználni.

2012. ápr. 20. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

1. szoftver frissítés ha az se használ akkor an neten vannak vidik hogy hűtőb kell rakni 30 percre(ez csak példa nehogy megcsináld :D)

szóval keress rá! biztos segít valami

remélem segítettem!

2012. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos többször is csináltam szoftver frissítést és már hűtőbe is tettem 10 percre :D a neten is rákerestem de semmi :S Valami más ötletetek nincs ?
2012. ápr. 20. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:

hát pill keresek vidiket!

http://www.youtube.com/watch?v=USAzm61W8Wc&feature=fvst

pl ez!

ez jó lehet/tűnik

2012. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szaddam22 válasza:
Nekem is ugyanez a problémám! Azóta sikerült megoldást találni?
2012. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A routered beállításainál keress ilyesmit a vezetéknélküli résznél és ezzel variálj:



g & b - Both 802.11g and 802.11b wireless stations can be used.

g only - Only 802.11g wireless stations can be used.

Auto 108Mbps - All 802.11g, 802.11b and Netgear 108Mbps wireless stations can be used.


Menni fog :)

2012. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!