Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet lemondani a...

Hogyan lehet lemondani a domino aktív díjcsomagot?

Figyelt kérdés
Nincsen rá szükségem és fogalmam sincs, hogy hogyan kéne csak sima dominó díjcsomagra váltanom.

2012. ápr. 21. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi az belőle egészen konkrétan, amire nincs szükséged?

Komoly utánajárás nélkül egy laikus nem tudna erre a kérdésre válaszolni,ha nem tudná,mit tartalmaz a csomag(márpedig aki nem T-Mobile dolgozó, vagy épp nem a konkurens cégeknél azon dolgozik, hogy azt nyomozza, mit ajánlanak a vetélytársak), szóval aki nem ilyen beosztásban van, az ezeket a csomagokat,illetve pontosabban azok konkrét tartalmát nem ismeri.


Én voltam dominós gyerekként évekig(16 éves koromtól kb.20 éves koromig dominós voltam, de annyit tudok róla, higy kártyát kellett venni, annak volt egy nagyon hosszú, kb.18-20 számjegyből álló kódja, azt kellett megadni egy számon, és erre rákerült a kártyára a pénz.Ha lefogyott a pénz,akkor nem tudsz se telefonálni,se sms-t írni,semmit).Csak téged tudnak hívni, sms-t tudsz fogadni...meg ilyenek.


Szóval mivel több ennél (amit leírtam 2 sorral feljebb) a Dominó Aktív?


Szerintem amúgy annyi,hogy nem veszel kártyát,előbb utóbb az esetlegesen a telefonodon rajtalevő kártya egyenlegértéke is lejár,asszem erre talán egy félév, háromnegyed év van és akkor ennyi volt.


Annyira még emlékszem Dominós koromból(gyerekként nekem is az volt, mert a szüleim féltek,hogy esetleg nagy számlát csinálok...ma már ez nem így van,előfizetéses telefonom van),hogyha lefogyott a kártya értéke, akkor nem tudtam se telefonálni,se sms-t küldeni.


Mindkettőt(sms-t is, hívást is) csak fogadni tudtam.

2012. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló sajnálom, de totál felesleges volt ennyi időd fektetni abba, hogy ezt a válaszodat megírd.


"Komoly utánajárás nélkül egy laikus nem tudna erre a kérdésre válaszolni"


Ha a googleba beírod, hogy domino aktív díjcsomag kapásból az első találat egy olyan oldalra visz, ahol le van írva mi az előnyes stb.. De a t-mobile oldalán kereshetsz akár egy összehasonlító táblázatot is, hogy melyik díjcsomag miben különbözik egymástól.

Amint láthatod ez a díjcsomag a hívásokra koncentrál nagyrészt én pedig főképp sms-t írok, ami által felesleges számomra a hívás kedvezmény, mert nem tudom kihasználni.


Továbbá, elő akarok fizetni egy netcsomagra ami bár szintén csak"" 500 ft körül mozog korlátlan és havi 1000 valahány száz forintot nem akarok folyamatosan levonatni a telefonomról, elég lenne nekem csak az az 500 valamennyi forint is.


Ha a kártyáról a pénz lefogy akkor pedig nyilván nem lehet telefonálni illetve sms-t küldeni és igen nyilvánvaló az is ha a kártyát egy idő után megszüntetik ha nincs rá pénz töltve mivel inaktívnak tekintik ez által.


Ha pedig lemerül az egyenleg a szolgáltatást felfüggesztik a következő feltöltés időpontjáig.


Kérdésem szóval a következő továbbra is: Hogyan lehet a domino aktívot kikapcsolni és csak sima domino díjcsomagot használni?

2012. ápr. 21. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!