Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baj a ZTE telefonokkal?

Mi a baj a ZTE telefonokkal?

Figyelt kérdés
Halottam a rossz kijelző meg stb. de jo a mérete meg semmi baj nincs vele..
2012. ápr. 21. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Kijelző? Ránézel, és ha rossz, nem kéred...

Nekem 1,5 éve van, hibátlanul megy, ROMja First_Strike..

2012. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb hibája nincs, csak a 2 "mainstream telefonja", a Blade és a Skate szörnyen gyenge hardveresen, ugyanebben az árkategóriában milliószor jobb Sony-kat kapni.
2012. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet szörnyű gyenge a hardvere, de nekem szaggatás nélkül lejátssza az eredeti, konvertálatlan DivX-et és Youtube videókat..

Lehet én vagyok igénytelen, de nekem nincs többre szükségem.

(Azt nem mondtam azért, hogy Iphone4-es)

2012. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én haverom ZTE Arizónáját használgattam, hát mit mondjak, gyenge hardver, csúnya kijelző és gagyi műanyag. A telefon oldalán a műanyag megrepedt a 2. héten, kicseréltette garanciával, az újnak is megrepedt a 2. héten. Azt már inkább vissza se vitte.
2012. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy letört a műanyag ? o.O nekem am zte skate kellene
2012. ápr. 22. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Skate-t csak akkor vegyél, ha neked elég annyi, hogy facebook-ozol és emailezel.

Ha játszani, komolyabban netezni, vagy bármilyen komolyabb dolgot akarsz akkor nagyon gyenge telefon.

2012. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!