Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 vagy SE XPERIA...

Nokia 5800 vagy SE XPERIA LIVE árban 5e FT a külömbség, meik jobb és miért? (Minden kellene)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Live mindenbe erősebb proci ,androidos talán kamerába nem de úgyis írnak még ide :D
2012. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az 5800-t meg ne vedd! 3 éves telefon, nagyon lassú, semmit nem tud a live with walkman-hez képest.

A live-nak mindene jobb, még a kamerája is, hiszen HD-ban vesz fel videót, az 5800 meg nem.

A live with walkmannek a kijelzője is fényévekkel jobb, és tényleg mindene, képzeld csak el mennyit fejlődött a techinka 3 év alatt.

2012. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pláne hogy a live nem XPERIA...-,-

amúgy live szerintem is jobb

2012. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Live az sokkal jobb

A legtöbb nokia elbujhat mögötte

2012. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Live, fényévekkel jobb.
2012. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat akkor marad a LIVE 45-be.

#2 igen a Live tényleg nem XPERIA elnézést.

2012. ápr. 22. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehogy a 5800-at vedd meg, kalap szar, mar akkor is az volt mikor megjelent, nekem ilyen van es alig vrom, h lecsereljem.
2012. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5800 tulaj vagyok 3éve, ezért elmondom mit tudok róla. 3 éves és nagyon jól bírja a nyúzást, megtanultam élni vele. Szeretem benne, hogy reggel magammal viszem. Egész nap navigálok rajta aztán este még zenét hallgatok hazafelé és 30%on teszem a töltőre. Szeretem benne, hogy rezisztív a kijelzője és egy pálcikával lehet rajta navigálni, de a kesztyűmet se kell folyton lekapkodnom (amire meg használni lehet arra teljesen jó is)...


...de alig várom hogy lecserélhessem :D Lassu. Már újonnan is az volt. Hogy értelmesen használhasd meg kell tanulnod magad beszerezni hozzá és felrakni a neked tetsző custom romot (nokia kiadott egy új nem downgradelhető szoftot nemrégen hozzá. Azóta ha lehet azt mondani még jobban utálom szoftveresen) És nem egy szép készülék.



Sajnos viszont mellőle folyamatosan potyognak ki a "csúcskategóriás" masináim. Különösen aksiban tesz túl szinte mindegyiken. Biciklin használom mint navigációs eszközt és a hímestojások ezt nem szeretnék.

Modorola defy-t célzom meg következőnek


Sony Ericson Live-ról nincs tapasztalatom. Egy SE-m volt eddig (az még sima gombsoros telefon volt) nagyon szerettem, használtan vettem és édesanyám most is azt használja. Teljesen jól működik, de az még egy más világ volt. :)

2012. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a választ hát LIVE-nál maradok mert az újabb és nem lassú!
2012. ápr. 22. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!