Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 szoftverhiba?!

IPhone 4 szoftverhiba?!

Figyelt kérdés

Szóval a letöltött alkalmazásaim néhány nap után ( nem mindegyik) lefagy, azaz ha rámegyek csak villan egyet és nem indul! Viszont ha töltök le valamit a storeból egyből magához tér és lehet hasznàlni rendesen. Ez mitől van? Már frissítettem 5.1-re, de akkor is.

Ezzel kicserélnék a t- ben szerintetek? Plz írjatok!


2012. ápr. 22. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem cserélik ki. Ilyen hibát Jailbreak-elt készüléknél láttam iOS 5.1 alatt.
2012. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, ez jailbreak miatt van. vannak bizonyos alkalmazások, amit más forrásból letöltve pl nekem se indulnak el. illetve a facebook alkalmazás néha lefagy.
2012. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem jailbreakeltem a telefont!! És nem mindegyik app csinálja csak néhány játék! Valami más ötletetek nincs?

Amúgy nem olyan nagy gáz mert ha letöltök a storeból, újból működik minden rendesen, csak hát akkor is zavar...

2012. ápr. 23. 08:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld újratelepíteni őket, vagy letölteni a legfrissebb verziót.
2012. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a hatterben futo appokat zard be mindet.

ha tovabbra sem indul, akkor torold le a jatekot es toltsd le ujra.

nyugi, ha fizettel erte akkor is ujra le tudod tolteni, esetleg ra kell dugni a gepre es iTunessal rarakni a telora, de mennie kell.

ha tovabbra is csinalja nem csak egy jatekkal, hanem tobbszor, tobbfele jatekkal, akkor szerviz!

2012. ápr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké :) köszi a válaszokat!
2012. ápr. 24. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!