Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC wildfire s mennyit bír...

HTC wildfire s mennyit bír töltés nélkül?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:

vicces, mert az öcsém pont ma vagizott vele, hogy rekordot döntött.

Kevés használat mellett volt neki 4 nap 20 óra x perc úgy, hogy 23%-on volt az akksi.

De ez sokmindentől függ: mennyit használod, mennyit zenélsz, játszol, netezel, wifi, 3G, stb, illetve az hogy hány widget van kint az oldalakon, ilyenek.

De annyit tudok róla mondani, hogy egész jól bírja.

Közepes használat mellett is 2-2.5 napot ellötyög magának.

2012. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tömény net és játék mellett 4-5 óra alatt kb 10%-ra merül.

Feltöltés után, átlagban 1,5-2 nap (egy pár hívás, emailezés, meg egy óra zenélés), magára hagyva talán 2,5-3 nap.

2012. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem az enyémmel van baj, jól van :D

Pár napos a telefon és netezek, játszok elég sokat és pár óra alatt már kész van.... :/ Kicsit csalódtam, azt hittem, jobban bírja

2012. ápr. 23. 21:52
 4/9 anonim válasza:
nekem wifis, 2 napot bír tömény használat mellett. Valaki tudja, hogy tudom becsukni a netet, hogy ne menjen a háttérben? Akkor hátha többet bír.
2012. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na ezt nem tudom. vagyis én most tudtam meg, hogy megy a háttérben :D áá most már én is kíváncsi vagyok
2012. ápr. 25. 23:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Plusz minden google szolgáltatás, és miegymás, amit egyszer megnyitottál az fut a háttérben.Azaz le vannak fagyasztva, de ha kell memória felszabadítás valaminek, a rendszer automatikusan zár be programokat.

Erre vannak a task killerek, amik kilövik ezeket, és teljesen tisztítják a memóriát mindentől, csak épp fontos rendszeralkalmazásokat is bezárnak kíméletlenül, ami vezethet instabilitáshoz, a launcher újraindulásához, és nagyobb kárt okoznak mint hasznot.


Öcsém újabb rekordja a Wildfire S-sel: 6nap 19 óra...de hanyagolta, elmondása szerint. :D

2012. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mármint nem erre vannak a task killer appok, hanem arra, hogy ha magadnak akarod tisztítgatni a telefonodon a memóriát, hogy ne fogja feleslegesen, akkor manuálisan megteheted, meg beállíthatud, hogy automatikus időközönként takarítgasson.Olyan, mint windowson a CCleaner...valahogy így kell elképzelni, bár lehet rossz példa volt.

De ez elenyésző, mindössze 3-4-5 MB helyet jelent, ami előbb utóbb úgyis megtelik újra, tehát teljesen felesleges.

2012. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

hú 6 nap az durva :D

2012. ápr. 26. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:
De kb 2-3 hívás volt össz-vissz, és nem használta, szóval majdhogynem végig készenléti állapotban volt.
2012. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!