Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung miért xarja le...

A Samsung miért xarja le ennyire a telefonoknál az alsóbb kategóriákat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy 50-60k-ig nem kapni egyáltalán pl. olyan telót tőlük amiben armv7 proci stb. van. (nem a 2 éves galaxy s-re gondolok, hanem valamilyen a közelmúltban kiadottra.)
2012. ápr. 23. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl. azért, mert ők már megtehetik?

Galaxy s, s2, s3 folyik a csapból mindenütt, az emberek a galaxy név alapján megvesznek bármit, ha nincs csak 30-40000 forintjuk telefonra.


Galaxy y és a többi 240*320-as felbontású telefon, de az érdekes a galaxy fit 3.31-es kijelzővel. Ilyen felbontással egy ekkora kijelző az már vicc.

Mégis népszerűek. Én előbb vennék még használtan is egy Alcatel (telenor) one touch-t is...

2012. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert a samsung nem jó...vannak jó telefonjaik, és emiatt mindenki isteníti a márkát, emiatt vannak magas elvárások. mindenki csúcskategóriához hasonlítaná, és az a legnagyobb baj, hogy 6-800 mhz-n nem fut akadásmentesen a droid. most nem apple fan vagyok, de az ios régen elfutott ennyivel simán..ez az android hibája. de visszatérve a samura, kihasználják a galaxy sorozat sikerét, és ezért adják olyan drágán a gyenge telefonokat, mert úgyis megveszi valaki, azért mert galaxy...
2012. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"vannak jó telefonjaik, és emiatt mindenki isteníti a márkát"


Vannak jó telefonjai mostanában a Sony-nak is, azokat meg mindenki utálja...


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Érdekes, hogy ezért vajon miért a Sony-n kell fennakadni?

Jobb telefonokat mer gyártani, mint az isten? Ráadásul olcsóbban?


Talán épp fordítva, a Samsungot vagy a HTC-t kéne tökön rúgni, hogy ne csak a felsőkategóriában legyenek legények a talpukon...

2012. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hurikan23 ***** válasza:

Magas elvárások vannak?

Hát a mostani alsóbb kategóriás samsungoknál nem lehetne nehéz megoldni ezeket az elvárásokat.

Kijelzőfelbontások viccesek, mindez úgy, hogy a samsung elvileg a világ egyik legnagyobb megjelenítő gyártója, monitorok, kijelzők stb.

Valamelyik raktárukban porosodnak ezek és onnan szedik elő amit még el lehet adni?


Lassan bármelyik kínai (zte, huawei) telefont is érdemesebb megvenni. Ha így csinálják tovább, lassan még ezek is lekörözik a samsungot ebben a kategóriában, nemhogy a SE...


Persze galaxy név alapján úgyis megvesznek egyesek bármit, azt, hogy mit tud az csak sokadlagos szempont.

2012. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A nagy piacok nem igazán igénylik azt a kategóriát amit a magyarok még megfizetnének. Amerikában pl nem is tudsz jó telefont venni prepaid alapú rendszerben, csak előfizetéssel tudsz jó telefonhoz jutni.

Egyszerűen nem éri meg nekik olcsó okos telefont gyártani.

Ha olcsó telefon kell van pár modell ami tényleg olcsó de semmti sem tud, vagy fizessél többet - kb ez lehet a koncepció, sajnos.

2012. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja csak itt Magyarországon van választék ebben a kategóriában is jobb telefonokból, feltöltőkártyásan is mint a hasonló árú galaxy-k, de mégis orrba-szájba veszik az olyan telefonokat ma is, mint a Galaxy Y vagy a Galaxy Mini stb.

Ha meg valaki jobbat ajánl, egyesek alaposan felháborodnak.

Lásd pl. a linket.

Tegnap lazán két ilyen kérdés, hogy miért ajánlgatjuk a jobb telefonokat. Nagy összegbe lefogadnám, ha nem SE lenne, a kutyának se lenne gondja.


Amit ott írtak az szó szerint igaz:

"Most meg naponta 2 kérdés, hogy miért ajánlgatják, válaszokban folyton kicsi a kijelző, tönkremegy ha leesik, valakinek hetente megy tönkre a SE telefonja, nem tetszik neki a kinézet stb."


Galaxy Y-nál vagy galaxy mini-nél és még sorolhatnám napestig, kib@szott ritkán láttam válaszokban, hogy kicsi a kijelző, de az SE esetében mindennapos, még a 3.3-as Ray esetén is nemegyszer láttam.

Mióta kijöttek a 2011-es kisebb xperiák, egyesek folyton csak ezen tudnak lovagolni.

2012. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek, ennél még az Apple vs akármilyen android vitákat is jobban megértem, mert ott legalább tényleg ízlés, ár, lehetőség, miegyéb különbségek vannak.

De azt már tényleg nem bírom felfogni, hogy hogy ajánlhat bárki is alsó kategóriában Galaxy-t Xperia helyett, mikor a különbségre számszerű, mért adatok vannak, ugyanarra az oprendszerre. (igazából szerintem már Galaxy S helyett is jobb az Arc, S2 helyett pedig az Xperia S)


Mondom mindezt úgy, hogy amúgy HTC-s vagyok, de ha most vennék alsó vagy középkategóriás telefont, a Wildfire S-t röhögve tolnám félre.

2012. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a jó öreg SE k750i-m java ban megverte a samsung corbyt, kezelhetosegben pc-s támogatásban meg pláne. A nokia szint úgy.
2012. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!