Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sony ericsson u8i...

Van egy sony ericsson u8i vivaz pro telefonom, és az a gond vele hogy magától kezd el írni! Mi lehet a gond? Szóval akinek van vmi ötlete kérem segítsen!

Figyelt kérdés
tehát a telefon érintőképernyője magától működik és tárcsáz és ír sms-t persze nem igazi szavakat csak betűket, de nem lehet használni így mert azt csinál amit ő akar.

2012. ápr. 23. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy önálló életre szokott kelni? Valamilyen külső behatás nem érte, amitől esetleg meghülyült volna?(víz,ütés,leejtés,stb.) Akku kivétel, vagy visszaállítás esetleg.

Üdv!

2012. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia, nem érte semmi nem esett le nem is érte víz, és már többször újra indítottam és kivettem az akkut és vissza de ugyan úgy csinálja tovább, de köszi a tippet üdv!
2012. ápr. 23. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:

És nem ugyanazt a betűt?? Ha ugyanazt írja, ott sérült az érintőkijelző, ha más betűket, akkor szoftverhiba vagy vírus okozhatja.

Előbbi nem javítható csak kijelző cserével, ami igen költséges, hacsak nem garanciális javítás..

Utóbbinál elég lehet kezdetnek szoftverfrissítés.


Szerintem ezt házilag nem tudod megoldani, szervizbe vinném, főleg ha még van rá garancia.

2012. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fényes Lajos válasza:
Nàlam is ez a problèma. Mi lett a telòval? Mi volt a gond?
2013. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vad Károly válasza:
Nekem is ezt csinálja, mintha állandóan érintenék egy pontban, szervizben is volt, ugyanazt csinálja, én is kíváncsi vagyok mi lehet a baj, lett már megoldása a problémának?
2016. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!